Oceny po meczu #WPŁZAG

Za nami spotkanie z Zagłębiem Lubin. Nafciarze w tym meczu wywalczyli komplet punktów po bramach Łukasza Sekulskiego oraz Damiana Warchoła. Jak wypadli w tym meczu nasi zawodnicy?

Skala ocen:
1
 – kompromitująco
2 – fatalnie
3 – bardzo słabo
4 – słabo
5 – przeciętnie
6 – dobrze
7 – bardzo dobrze
8 – świetnie
9 – rewelacyjnie
10 – fenomenalnie (klasa światowa)

Bartłomiej Gradecki 7.4 – W ostatnim meczu był dość elektryczny, a dziś pokazał swoją klasę! Strzały Bohara wyłapywał bez większych problemów. Dużo pewniejszy dziś był Gradeś! No i najważniejsze – czyste konto!

Aleksander Pawlak 6.5 Pawlaczek ma u mnie osobiście duży plus za ten mecz. Bardzo dobrze podłączał się do akcji ofensywnych zespołu. W defensywie zdarzały się błędy, ale patrząc jak wyglądał w poprzednich spotkaniach to dziś bardzo fajnie oglądało się grę Olka!

Jakub Szymański 6.3 – Z każdą minutą coraz pewniej czuł się na murawie. Kilka strzałów rywali zablokował. Dobry występ! Oby tak dalej.

Steve Kapuadi 6.8 – Piłka przejdzie, rywal nie ma prawa. Dużo dokładnych podań, mało strat i 100% wygranych pojedynków.

Jakub Rzeźniczak 6.3 – Połowa pojedynków wygranych zarówno na ziemi, jak i w powietrzu. 85% dokładnych podań zaliczył nasz kapitan w tym meczu. Plus za załatwienie, żeby sędzia trzymał piłkarzy w trakcie hejnału 🙂

Piotr Tomasik 5.4 – Patrząc na ostatnie wyczyny Tomasa w meczach, to w tym zagrał całkiem nieźle. Fakt, że liczby nie powalają na nogi. Wszystkie pojedynki przegrane, ale i jeden celny strzał zaliczył. Najważniejsze, to on odebrał piłkę, którą podał do Wolaka, a później padła bramka 🙂

Filip Lesniak 6.9 – Blisko 90% celnych podań, dużo wygranych pojedynków. Filip nie schodzi z poziomu, do którego nas przyzwyczaił.

Mateusz Szwoch 4.8 – W tym meczu Szwoszek najgorzej prezentował się na tle kolegów. Dużo niecelnych podań oraz spora liczba straconych piłek. To nie był ewidentnie jego dzień.

Rafał Wolski 5.9 – Kolejna asysta do kolekcji w tym sezonie. Poza tym celność podań na poziomie 67%. Nie było to wybitne spotkanie Rafała.

Łukasz Sekulski 8.0Czy wraca SekulGooool z poprzedniego sezonu? OBY! Drugi mecz z rzędu z bramką. Sekul odnotował w tym spotkaniu wysoki procent celnych podań oraz niewielką ilość strat. Zaliczył również dwa strzały – jeden zablokowany, a drugi to bramka 🙂

Bartosz Śpiączka 6.4 – Pojedynki powietrzne wygrane 5/8. Bartek zaliczył cztery strzały – jeden celny, jeden niecelny oraz dwa zablokowane. Bartek również zaliczył asystę przy bramce Warchoła. Dobrze wyglądał Śpiona w duecie z Sekulem, fajnie się uzupełniali. Czy będziemy częściej widzieć ich wspólnie na boisku? Jestem na tak!

REZERWOWI

Damian Warchoł 6.8 I niech ktoś powie, że ten piłkarz nie ma drygu do zdobywania bramek. Wchodzi na boisko i po czterech minutach zdobywa bramkę. Fakt, że bramka z dużego przypadku, ale takie przypadki też trzeba potrafić wykorzystywać.

Dominik Furman 4.9 – Pierwsze trzy kontakty z piłką i trzy straty. Do tego widok biegającego Furmiego z butem w ręku… 🙂 Na trybunach można było usłyszeć, że pojawił się Martin Hašek w klubie i już problem z butami 🙂

Martin Hašek – Grał zbyt krótko.

Dawid KocyłaGrał za krótko.

TRENER

Pavol Staňo 6.5 – Tydzień temu pisałem, żeby trener posadził na ławce Martina Šulka i będzie gitara, no i jest gitara!

SĘDZIA

Paweł Malec 5.8

Podsumowanie

Średnia ocen drużyny – 6.3 (dobrze)

Plus mecz – Łukasz Sekulski
Minus meczu – Mateusz Szwoch

Nasz wybór w głosowaniu #NafciarzSezonu:

3 punkty – Łukasz Sekulski
2 punkty – Bartłomiej Gradecki
1 punkt – Filip Lesniak

Kopnij dalej

Dodaj komentarz