Jakub Grič w Wiśle Płock

Nowym zawodnikiem Wisły Płock został Jakub Grič. Pomocnik związał się z nami umową ważną do 30 czerwca 2024 roku z opcją przedłużenia o kolejny sezon.

Jakub Grič urodził się 5 lipca 1996 roku w Preszowie. Karierę zaczynał jako zawodnik MFK Zemplín Michalovce. W połowie sezonu 2017/2018 zdecydował się na zagraniczny wyjazd i został wypożyczony do Sandecji Nowy Sącz. Przed sezonem 2020/21 roku przeszedł do FC Spartak Trnava.

W połowie lipca 2022 roku podpisał trzyletni kontrakt z SK Dynamo České Budějovice. W minionym sezonie rozegrał tam dziesięć spotkań w sezonie zasadniczym czeskiej ekstraklasy.

Kopnij dalej

Ten post ma 2 komentarzy

  1. renegat

    kompletna zagadka. niby zagral w 10 meczach czeskiej 1 ligi (rownowaznej Ekstraklasie) w ostatnim sezonie, ale trudno powiedziec czy cos wniesie wiecej do druzyny. Lesniak ma ustalona marke, a przeciez na kolana nie powala. w mojej opinii potrzeba na ta pozycje typowego pilkarskiego lobuza, ktory odnajdzie sie w realiach 1 ligi, kogos typu Bartlomiej Wasiluk z Resovii Rzeszow. ewentualnie Damian Lukasik (wciaz bez klubu, ale trenuje ze Slaskiem). tutaj chodzi o gracza bezkompromisowego p. Sztylka. mnie ten transfer nie zachwyca.

  2. Galaxon

    Kelemen menago Grica po znajomości wcisnął koledze z czasów Ślaska – Sztylce dużą zagadkę. Ale nie spodziewałbym się fajerwerków, pewnie taki typowy średniak na 1 ligę.

Dodaj komentarz