Po szkole i z boiska na Stadion. Wisła wraca z akcjami!

Po dłuższej przerwie klub postanowił powrócić do akcji „Po szkole na Stadion” oraz „Z boiska na Stadion”, Wisły zaprasza uczniów ze szkół podstawowych w Płocku, powiecie płockim oraz młodych piłkarzy na najbliższe domowe spotkanie. Zaproszenie skierowane jest również do trenujących na co dzień w klubach należących do Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej i w klubach partnerskich Wisły.

W związku ze zbliżającym się spotkaniem Wisły Płock z Jagiellonią Białystok pragniemy serdecznie zaprosić wszystkie dzieci uczęszczające do płockich szkół podstawowych, placówek na terenie powiatu płockiego, a także młodych adeptów piłki nożnej z klubów Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej – w grupach zorganizowanych – na wspólne przeżywanie sportowych emocji na naszym stadionie przy ulicy Łukasiewicza 34. Jednocześnie przypominamy szkołom i klubom o sprawdzeniu skrzynek pocztowych, na które została wystosowana informacja o akcji.

Jak zgłosić chęć uczestnictwa?

Jedyne co trzeba zrobić, aby wziąć udział w najbliższym domowym spotkaniu, które zostanie rozegrane w piątek 21 kwietnia o godzinie 18:00 w ramach 29. kolejki PKO BP Ekstraklasy, to wypełnić listę. Wystarczy wpisać imiona, nazwiska i numery PESEL dzieci oraz opiekunów, których liczba nie powinna być większa niż jeden na 10 – 15 dzieci.

Pamiętajcie, że opiekun musi mieć skończone 18 lat. Przygotowany do wypełnienia formularz znajdziecie TUTAJ.

Gdzie odesłać listę?

Wypełniony dokument należy dostarczyć najpóźniej do wtorku 18 kwietnia do godziny 23:59. Poprawnie wypełnioną listę można dostarczyć do działu marketingu Wisły Płock mieszczącego się w ORLEN Arenie przy Placu Celebry Papieskiej 1 w Płocku.

Ewentualnie przesłać faksem (nr 24/3676524) lub na adres e-mail: mateusz.lenkiewicz@wisla-plock.pl

Wisła czeka na Wasze zgłoszenia!

Kopnij dalej

Dodaj komentarz