Wyjazd na Legię pociągiem specjalnym!

Na swoim profilu Facebookowym Stowarzyszenie Kibiców Wisły Płock ogłosiło, że wyjazd na mecz z Legią (piątek, 28 kwietnia) odbędzie się pociągiem specjalnym! Zapisy ruszyły dziś i potrwają do czwartku.

Rzecz bez precedensu, bo o ile kibice Wisły na mecze podróżowali już na mecze w zorganizowanej grupie tym środkiem transportu, to nigdy wcześniej nie był to wyjazd na mecz w Warszawie. Pociąg specjalny najczęściej organizowany był przy okazji meczów z łódzkimi drużynami, ze względu na duże zainteresowanie tymi spotkaniami, a także umiejscowienie stacji przy tamtejszych stadionach. W tym sezonie, jeszcze w rundzie jesiennej, w ten właśnie sposób, na stadion Widzewa wybrała się blisko tysiąc osobowa grupa Nafciarzy.

Kto nie był, niech żałuje. Atmosfera była świetna – nie tylko na samym meczu, ale oczywiście także (a może nawet przede wszystkim) w podróży. Wyjazdy pociągowe mają niepowtarzalny klimat 🙂

Na Legii, jak dotąd, Nafciarze najliczniej zameldowali się w pierwszym sezonie po awansie. W 2016 roku z sektora gości Wisłę fanatycznym dopingiem wspierało ponad 1200 kibiców. Pozwoliło to wtedy naszym piłkarzom złapać oddech w II połowie meczu odrobić dwubramkową stratę i wyszarpać remis na terenie faworyzowanego rywala (2-2, bramki dla Wisły zdobyli: Furman 66′ i Sylwestrzak 78′)

foto: wisla-plock.pl

Tym razem również Wisła nie będzie faworytem, ale jesteśmy przekonani, że z głośnym wsparciem z sektora gości, nasi piłkarze znowu „dadzą z wątroby” i stać ich będzie na sprawienie kolejnej niespodzianki na Ł3 (może powtórka tego meczu? ;-)).

Tak więc nie zwlekajcie, czasu na zapisy jest mało. Żadnych wymówek! To że piłkarze ostatnio nie prezentują się najlepiej (łagodnie mówiąc) nie oznacza, że kibice mają się dostosować do ich formy.

Zapisy: od wtorku do czwartku (18-20 kwietnia), w godzinach 16:00-20:00 w FanShopie Wisły Płock w Galerii Mazovia.

Koszt: 140 PLN (przejazd + bilet)

Legia Warszawa – Wisła Płock 28 kwietnia, godz. 18:00

Więcej informacji, odpowiedzi na pytania itp. znajdziecie u organizatorów wyjazdu:

Profil FB SSKWP

Widzimy się na sektorze gości!

Kopnij dalej

Dodaj komentarz