Remis drugiej drużyny w Ostrołęce. Nowy piłkarz w Wiśle?

W meczu 30. kolejki forBet IV Ligi Mazowieckiej Wisła II Płock zremisowała z Narwią Ostrołęka 1:1. W drugiej połowie tego spotkania na boisku w barwach Nafciarzy pojawił się nasz nowy piłkarz (?) – Marko Podolyak.

Do przerwy niewiele ciekawego działo się na stadionie w Ostrołęce. Wisła miała optyczną przewagę, ale nasi piłkarze nie potrafili wypracować sobie żadnej sytuacji bramkowej. Druga połowa rozpoczęła się od zdecydowanych ataków gospodarzy, i już niespełna pięć minut po wznowieniu gry to oni cieszyli się z prowadzenia. Fatalny błąd przy bramce dla Narwii popełnił Wojciech Mazurowski, który w totalnie nieodpowiedzialny sposób próbował zabawić się z piłką przed własnym polem karnym.

Największym zaskoczeniem w tej części gry było… pojawienie się na boisku nieznanego nam piłkarza w barwach Wisły! Marko Podolyak, bo tak się ten zawodnik nazywa, zajął miejsce w ataku obok Szymona Leśniewskiego. Chłopak ma 19 lat i jest wychowankiem Dynama Kijów. Na razie to tyle na jego temat, więcej napiszemy jak tylko uzyskamy oficjalne potwierdzenie jego statusu w Wiśle.

Aktualizacja: Arek Stelmach potwierdził, że chodzi o tego piłkarza

Wracając jeszcze do meczu – bramkę wyrównującą strzelił w 84. minucie Szymon Leśniewski.

forBet IV Liga Mazowiecka

Narew Ostrołęka – Wisła II Płock 1:1 (0:0)

Wisła (skład wyjściowy):Klon – Wawrzyński, Mazurowski, Wramba, Więckowski, Leśniewski, Kuchko, Krzyżański, Maślak, Zięba, Szczutowski

Kopnij dalej

Dodaj komentarz