Paweł Tomczyk to dobre nazwisko

Prezydent Nowakowski potwierdza nasze wcześniejsze informacje: Paweł Tomczyk jest jednym z głównych kandydatów na stanowisko prezesa Wisły Płock.

Przypomnijmy, wczoraj jako pierwsi podaliśmy informację, że blisko objęcia najważniejszego stanowiska w naszym klubie jest nasz były piłkarz.

Dziś, w porannej audycji radia Płock FM, gościem był Prezydent Miasta Płocka, Andrzej Nowakowski. Rozmowa dotyczyła oczywiście Wisły Płock (inaczej byśmy o niej raczej nie wspominali 😉 ), poruszone zostały takie kwestie jak przyczyny spadku i kwestie personalne. Spojrzenie prezydenta na część tematów poznaliśmy już wcześniej, w poniedziałkowym wywiadzie dla rmixx.pl, dziś usłyszeliśmy nieco więcej na temat dwóch chyba najbardziej palących obecnie kwestii: nowego składu i kształtu zarządu oraz finansów.

Z ust prezydenta Nowakowskiego padło potwierdzenie tego, o czym donosiliśmy wcześniej. Jednym z głównych kandydatów na stanowisko prezesa Wisły Płock jest Paweł Tomczyk!

Usłyszeliśmy także, że błędem było ustanowienie zarządu jednoosobowego, możemy więc wnioskować, że wrócimy do składu dwuosobowego. Nie jest przy tym wykluczone, że znajdzie się w nim miejsce także dla… Tomasza Marca.

Pojawiło się też ostatnio dużo plotek związanych z finansami Wisły. Kibice w mediach społecznościowych snuli różne katastroficzne wizje. Padały różne kwoty, liczone w milionach, na które nasz klub miałyby być zadłużony. Na szczęście wygląda na to, że są to tylko ponure fantazje szukających sensacji niektórych użytkowników social mediów.

Zaległości wobec piłkarzy nie przekraczają absolutnie dwóch miesięcy, bo na to nie możemy sobie pozwolić. Inne zobowiązania, to też nie są kwoty, które w jakikolwiek sposób chwiałby finansami klubu.

Na koniec usłyszeliśmy jeszcze, że skład nowego zarządu Wisły powinniśmy poznać najpóźniej na początku przyszłego tygodnia.

Całą rozmowę możecie wysłuchać na profilu FB radia Płock FM.

fot. tytułowa: https://plock.fm/

Kopnij dalej

Dodaj komentarz