Michał Mokrzycki bliski powrotu do…

…nie, nie do ŁKS-u. Według naszej wiedzy Michał Mokrzycki jest bliski do przenosin do innego z beniaminków Ekstraklasy!

Michał urodził się 29 grudnia 1997 roku w Rzeszowie. Jest wychowankiem Sokoła Kolbuszowa Dolna. Później trafił do juniorów Korony Kielce. W Koronie oficjalnie zadebiutował jesienią 2016 roku Rozegrał tam jeden mecz w Ekstraklasie oraz w Pucharze Polski. Następnie występował w Stali Stalowa Wola i Wiśle Sandomierz. W połowie sezonu 2018/2019 trafił do Ruchu Chorzów.

Do Wisły trafił jako wolny zawodnik przed sezonem 2022/23 podpisując 2-letni kontrakt, obowiązujący do 30 czerwca 2024 z opcją przedłużenia o rok.

W rundzie jesiennej w barwach Wisły Płock rozegrał trzy mecze w Ekstraklasie przeciwko Miedzi Legnica, Widzewowi Łódź oraz Radomiakowi Radom. Do tego wystąpił jeszcze w Fortuna Pucharze Polski w meczu ze Skrą Częstochowa. Rundę wiosenną spędził w ŁKSie, z którym mógł świętować awans do Ekstraklasy.

Dziś Karol Bugajski za pośrednictwem swojego Twittera poinformował, że bliżej pozostania w Wiśle jest Fryderyk Gerbowski niż Michał Mokrzycki. Według jego wiedzy trwają zaawansowane rozmowy na temat transferu definitywnego.

Według naszej wiedzy trwają rozmowy, ale nie z Łódzkim Klubem Sportowym jakby chcieli tego Rodowici, a z inną drużyną, która właśnie awansowała do Ekstraklasy.

Kopnij dalej

Ten post ma jeden komentarz

  1. Ralph

    Jesteście gówno klubem i tyle… Jakos z rudzielcem i wolskim mogliście rozwiązać a tutaj chłopakowi pod górkę robicie. Jebac was

Dodaj komentarz