Milan Spremo może trafić do Wisły?

Według informacji Tomasza Włodarczyka z portalu meczyki.pl 28-letni lewy obrońca może zostać naszym nowym zawodnikiem.

Milan urodził się 27 kwietnia 1995 w Serbskim Nowym Sadzie. Obrońca jest wychowankiem akademii Vojvodiny Nowy Sad. W swojej karierze reprezentował m.in. NK Celje, FK Napredak czy FK Borac. Ostatnio był zawodnikiem ŁKS-u Łódź. W łódzkim klubie rozegrał 10 spotkań w rundzie wiosennej.

Tak o Spremo wypowiadał się dla portalu lksfans.pl Przemek Siemieniako

– Spremo to klasyczny bardzo ofensywny boczny obrońca a nawet bardziej wahadłowy. Bardzo szybki i zwinny z dobrym dośrodkowaniem w biegu. Ma umiejętności do wygrywania pojedynków indywidualnych. Operuje ciekawymi podaniami przeszywającymi pole karne. Jego problemem może być siła fizyczna. Raczej nie przepada za siłownią i w tych aspektach może mieć problemy. Grać ciało w ciało też raczej nie potrafi. Umiejętnościami technicznymi i biegowymi ma szansę na bycie gwiazdą ŁKS-u, jednak obawę budzi jego przygotowanie siłowe i to czy będzie gotowy do bezpośrednich starć fizycznych jakich nie brakuje na polskich boiskach 

A taka referencje wystawił mu Piotrek Świtalski z portalu lksfans.pl

Mega dynamiczny i taki szybkoprędki obrońca. Do przodu łatwo wygrywa pojedynki, ale na 20+ dośrodkowań wiosną, nie miał ani jednego celnego. W obronie trochę elektryczny i zdarzało mu się bezmyślnie gdzieś faulować. Minus taki, że rozumie jedynie po serbsku.

Do trzech Milanów sztuka?

Kopnij dalej

Dodaj komentarz