Niespodziewany kandydat na dyrektora sportowego?

Jakiś czas temu informowaliśmy was, że nowym dyrektorem sportowym zostanie Paweł Tomczyk, ale jak widać wszystko może się wysypać na ostatniej prostej. Z tego co słyszymy strony nie mogły dojść do porozumienia odnośnie długości kontraktu. Nowym kandydatem jest Dariusz Sztylka, który ostatnio pracował w Śląsku Wrocław.

Dariusz Sztylka urodził się 5 maja 1978 roku we Wrocławiu. Swoją piłkarską karierę rozpoczął w Ślęzie Wrocław. Następnie reprezentował barwy Zagłębia Lubin oraz Polaru Wrocław. Wiosną sezonu 2000/01 przeniósł się z Polaru Wrocław do Śląska Wrocław, którego barwy reprezentował do sezonu 2011/12. W tamtym sezonie zdobył Mistrzostwo Polski i zdecydował się zakończyć karierę piłkarską.

W listopadzie 2015 roku został asystentem trenera Tadeusz Pawłowskiego w Śląsku Wrocław. Następnie w marcu 2017 roku został trenerem drugiego zespołu Śląska. W czerwcu tego samego roku objął zespół u19 Śląska występujący w Centralnej Lidze Juniorów, który opuścił już w lutym 2018. Dokładnie 19 lutego 2018 został dyrektorem sportowym Śląska. Tę funkcję piastował do 6 kwietnia 2023 roku

Kopnij dalej

Dodaj komentarz