Dwóch nowych zawodników zasili Nafciarzy!

Błażej Łukaszewski z portalu meczki.pl podał informację, że w piątek na testach w Wiśle Płock pojawi się dwóch zawodników. Warunki kontraktów dogadane. Są to obrońca Marcin Biernat oraz napastnik Sebastian Strózik.

Marcin Biernat urodził się 28 maja 1992 roku w Krakowie. Większość swojej kariery spędził na I-ligowych boiskach. Występował między innymi w Ruchu Radzionków, Puszczy Niepołomice, Chojniczance Chojnice, GKS-ie Tychy i Miedzi Legnica oraz Górnika Polkowice. W poprzednim sezonie reprezentował barwy pierwszoligowego Górnika Łęczna, w którym rozegrał 29 spotkań, zdobywając 3 bramki ora zaliczając 3 asysty.

Sebastian Strózik urodził się 15 maja 1999 roku w Opolu. Swoją karierę piłkarską rozpoczął w drużynie TOR Dobrzeń Wielki. Następnie przeniósł się do Pomologii Prószków, a stamtąd przed sezonem 2016/17 trafił do drugiego zespołu Cracovii. W sezonie 2021/22 był wypożyczony do Resovii Rzeszów. W ostatnim sezonie w rezerwach Cracovii rozegrał 31 spotkań, zdobywając 18 bramek i trzykrotnie asystował kolegom.

Kopnij dalej

Dodaj komentarz