Steve Kapuadi w Standard Liege?

Jak się dowiedzieliśmy Wisła Płock otrzymała ofertę za środkowego obrońcę od belgijskiego pierwszoligowca. Jest to na tyle konkretna propozycja, że istnieje duże prawdopodobieństwo, iż kluby dojdą do porozumienia.

Steve urodził się 30 kwietnia 1998 roku we francuskim Saint-Denis. Swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Le Mans FC. Stamtąd przeszedł do Angers SCO. Następnie przeniósł się do belgijskiego SV Zulte Waregem. Kolejnym przystankiem w karierze francuskiego obrońcy był KAA Gent. W 2019 roku trafił do FK Inter Bratislava. Pół roku później był już z kolei zawodnikiem AS Trenčín. Właśnie z AS Trenčín trafił do Wisły w czerwcu 2022 roku.

W barwach Wisły rozegrał 28 spotkań oraz zdobył jedną bramkę.

Jak słyszę nadal aktualne są oferty z Lechii Gdańsk i Legii Warszawa, a spływa coraz więcej zapytań z innych klubów europejskich.

Kopnij dalej

Ten post ma jeden komentarz

  1. zksP

    Dawno już pisałem, że zagraniczne kluby będą się o niego licytować i zdziwię się jeśli nie wyjedzie. Z tej ligi nawet drwale potrafią odchodzić za miliony. Zresztą, skoro znaleźli się chętni na Krywociuka? Legia pewnie po cichu liczyła, że uda się go wyciągnąć za grosze, a tu plan się sypie.

Dodaj komentarz