Adrian Tokarski opuszcza Wisłę Płock

Sztab szkoleniowy drugiego zespołu opuszcza Adrian Tokarski. Dołączył on do sztabu szkoleniowego Śląska Wrocław. Będzie pełnił funkcję asystenta trenera bramkarzy, Macieja Sikorskiego.

Urodzony 18 lutego 2000 roku w Płocku Adrian Tokarski to wychowanek Nafciarzy. Po przejściu wszystkich szczebli szkolenia zanotował występy w Centralnej Lidze Juniorów do lat dziewiętnastu, po czym stał się podstawowym bramkarzem drugiego zespołu, w którym pełnił swego czasu funkcję kapitana. W swojej karierze zawodniczej występował również na wypożyczeniu w Stoczniowcu Płock.

Od sezonu 2022/23 Adrian poświęcił się już wyłącznie pracy trenerskiej. Posiada licencję UEFA C, zdobył również doświadczenie w Wiśle, prowadząc zajęcia w grupach młodzieżowych oraz asystując w treningach pierwszej drużyny Maciejowi Sikorskiemu.

Poprosiliśmy Adriana o kilka słów komenatarz do kibiców, oto one:

Dziękuję wszystkim za te wspaniałe 14 lat w klubie, który dał mi naprawdę wiele. Współpraca z Zawodnikami, Trenerami, Pracownikami, Kibicami, Działaczami i Prezesami była niezwykła. Mimo odejścia, pozostaję Nafciarzem i serdecznie trzymam kciuki za rozwój klubu i powrót do elity! Mam nadzieję, że kiedyś będę mógł tu wrócić i wykorzystać zdobyte doświadczenie w dalszym rozwoju klubu. Dziękuję jeszcze raz i życzę wszystkiego najlepszego!

My również dziękujemy i życzymy powodzenia w dalszej karierze zawodowej!

Kopnij dalej

Dodaj komentarz