Oceny po meczu #ZAGWPŁ

Drugi mecz wyjazdowy i ponownie remis 1:1. Jak wypadli nasi zawodnicy indywidualnie?

Skala ocen:

1Poniżej krytyki…
2Słabo
3Poprawnie
4 Dobrze
5Bardzo dobrze
6Klasunia!

Krzysztof Kamiński (2) – Wybronił sytuację sam na sam, ale koszmarny błąd przy bramce dla Zagłębia. Piłka wypluta przed siebie i zawodnik gospodarzy wykorzystał taki piękny prezent.

David Niepsuj (3)Występ słabszy niż w zeszłym tygodniu, ale to jak cała drużyna. Poprawna gra w defensywie. Niezłe podłączanie się do akcji ofensywnych. Po jego podaniu w pole karne Sekulski został sfaulowany.

Jakub Szymański (2) Mocne wejścia w przeciwnika i całe szczęście, że były czyste. Mam obawę, że któryś mecz skończy z asem kier. Mniej pewny niż drugi ze stoperów.

Beniamin Czajka (3)Poprawy występ młodego stopera. W większości swoich interwencji pewny, choć nie ustrzegł się błędów. Czekam na występ przeciwko mocniejszemu rywalowi i wtedy będzie można powiedzieć na jakim poziomie się znajduje.

Milan Spremo (3)Fajny występ Serba. Fajnie pokazuje się w akcjach ofensywnych. W jednej akcji nieporozumienie z Kamińskim, ale bez większego zagrożenia.

Filip Lesniak (2)Dla mnie najsłabszy na boisku. Jeśli Sagan twierdzi, że Filip będzie mózgiem drużyny to już niech da sobie spokój z tym. Filip zero akcji 1v1. Jedynie podanie do najbliższego i tylko tyle. No i ostatnim strzałem pokazał, że strzały z dystansu to nie jest jego mocna strona.

Fryderyk Gerbowski (3)Lepszy występ niż przed tygodniem. Powalczył zarówno w defensywie jak i w ofensywie. Mial świetną okazję na bramkę, tylko zabrakło siły w strzale.

Fabian Hiszpański (4)Większość akcji ofensywnych szła lewą stroną boiska i przez to odniosłem wrażenie, że Hiszpan nie był zbytnio widoczny. Jak już akcja szła prawą stroną to dorzucał groźne piłki w pole karne i zaliczył również groźny strzał. Gdyby tylko tę piłkę bardziej dokręcił.

Mateusz Szwoch (3)Pewnie wykonał rzut karny. Ogólnie występ można zaliczyć do solidnych.

Nikola Srećković (3)Lepiej już wyglądała jego gra niż z Podbeskidziem. Próbował kilka razy strzałów z dystansu, ale bez powodzenia niestety.

Łukasz Sekulski (4) – Według mnie okradziony z bramki. Sędzia Myć jaki jest to każdy z nas wie. Może i wykonał ruch odpychający przeciwnika, ale czy z taką siłą, żeby go przewrócić? Plus za wywalczony rzut karny.

ZMIENNICY

Sebastian Strózik (2)Wszedł na za Sekula na 9 i totalnie nijaki występ.

Radosław Cielemęcki (2) Czy zrobił jakąś różnicę swoim wejściem? No nie powiedziałbym.

Krzysztof Janus (2) – Wszedł jako pierwszy na boisko zmieniając nieźle grającego Srećkovicia. Czy my serio musimy dawać grać Januszowi zamiast młodym chłopakom? Czy Gleb Kuchko byłby gorszy niż Janus? No nie wydaje mi się.

Marcin Biernat – Grał zbyt krótko, żeby ocenić występ. Jedynie możemy pogratulować debiutu w niebiesko – biało – niebieskich barwach.

TRENER

Marek Saganowski (2) – Ściągając Gerbowskiego w końcówce i wpuszczając kolejnego obrońcę pokazał, że remis będzie ok. Nie rozumiem ściągnięcia z boiska najlepszych zawodników. Mam taki apel, da trener szansę tym młodym chłopakom. Gorzej gra nie będzie wyglądać, a zawsze jest szansa na wypromowanie zawodników.

SĘDZIA

Wojciech „Zbigniew” Myć (3)

PODSUMOWANIE

Średnia ocen drużyny – 2+

Poziom widowiska – 2

Nasz wybór w głosowaniu #NafciarzSezonu:

3 punkty – Łukasz Sekulski
2 punkty – Fabian Hiszpański
1 punkt – Mateusz Szwoch

Kopnij dalej

Dodaj komentarz