Dycha z Budmatem!

W lipcu klub poinformował, o przedłużeniu współpracy z firmą Budmat. Dziś dostaliśmy informację, że umowa będzie do końca sezonu 2025/2026!

Firma Budmat rozpoczęła współpracę z Nafciarzami od sezonu 2016/2017, czyli od momentu, w którym Wisła zameldował się w Ekstraklasie. Obecne rozgrywki są ósmymi z rzędu, w których Nafciarze otrzymują wsparcie firmy Budmat.

Jest mi niezmiernie miło ogłosić kolejne lata współpracy firmy Budmat i Wisły Płock. Przedłużenie umowy aż na trzy kolejne sezony pokazuje, jak wielkim zaufaniem darzy nas ten długoletni sponsor, a my zrobimy wszystko, żeby tego zaufania nie zawieść. Z tego miejsca pragnę podziękować firmie Budmat i panu Bogdanowi Więckowi za wsparcie oraz wyrazić podziw dla wielkiego lokalnego patriotyzmu

Piotr Sadczuk, prezes Wisły Płock S.A.

Firma Budmat jest krajowym liderem w przetwórstwie stali i jednym z największych producentów blachodachówki, stalowych pokryć dachowych, systemów rynnowych oraz ogrodzeń w Europie. Za innowacyjne podejście i nowoczesne rozwiązania produktowe firma jest nagrodzona w prestiżowych i międzynarodowych rankingach. Przez całą swoją ponad 30-letnią obecność na rynku aktywnie wspiera ważne inicjatywy, kierując szczególną uwagę w stronę płockiej społeczności.

Jako firma Budmat działamy na rynku krajowym i międzynarodowym, ale jesteśmy właśnie stąd, z Płocka, dlatego od wielu lat jesteśmy dumnym partnerem Nafciarzy i chcemy wciąż rozwijać naszą współpracę. Liczymy na to, że z naszym wsparciem, na pięknym nowym stadionie, Wisła Płock osiągnie zakładane cele sportowe, wróci do elity i stabilizacji na tym poziomie

Paweł Borawski, Dyrektor Zarządzający – Profile Budmat

Podobnie jak w latach ubiegłych logo firmy Budmat będzie wyeksponowane na tyle koszulek meczowych, bezpośrednio pod numerem zawodnika.

Kopnij dalej

Dodaj komentarz