Sebastian Strózik zostanie wypożyczony!

W przyszłej rundzie w barwach Nafciarzy nie zobaczymy Sebastiana Strózika. Zostanie on wypożyczony do drugoligowej Stali Stalowa Wola

Sebastian Strózik urodził się 15 maja 1999 roku w Opolu. Swoją karierę piłkarską rozpoczął w drużynie TOR Dobrzeń Wielki. Następnie przeniósł się do Pomologii Prószków, a stamtąd przed sezonem 2016/17 trafił do drugiego zespołu Cracovii. W sezonie 2021/22 był wypożyczony do Resovii Rzeszów. W sezonie 2022/23 występował w rezerwach Cracovii.

W tym sezonie w pierwszej drużynie Wisły rozegrał 6 spotkań. W drugiej drużynie Nafciarzy zagrał 8 razy, wpisując się sześciokrotnie na listę strzelców.

Stal w obecnym sezonie II ligi zajmuje 9 miejsce. W 19 spotkaniach Stalówka uzbierała 27 punktów. Najlepszym strzelcem zespołu jest Adam Imiela z sześcioma trafieniami.

Kopnij dalej

Ten post ma 3 komentarzy

  1. renegat

    wreszcie jakis pozytyw. Strozik ma szanse udowodnic, ze warto na niego stawiac w kolejnym sezonie. ale zobaczymy najpierw co tam pokaze.

  2. renegat

    jeszcze wypozyczylbym Pawlaka, Lewandowskiego i Szczutowskiego. i tak nie graja wcale albo bardzo malo. a jakis potencjal jednak posiadaja.

  3. Łukasz

    Bardzo dobry ruch moim zdaniem z wypożyczeniem Strozika. Z tego co wiem to nie jest to mocno techniczny zawodnik.

Dodaj komentarz