Nikola Srećković zostanie wypożyczony!

Po zaledwie pół roku spędzinych w Wiśle Płock Nikola Srećković przeniesie się na zasadzie wypożyczenia do serbskeigo FK Novi Pazar. Wypożyczenie będzie trwać do końca obecnego sezonu i zawiera opcję wykupu.

FK Novi Pazar występuje w Super liga Srbije. Obecnie zajmuje piąte miejsce z dorobkiem 29 punktów w 19 spotkaniach.

Nikola Srećković urodził się 26 kwietnia 1996 w Serbii. Urodzony w Valjevo, Srećković wygrał serbską ligę młodzieżową z Radem w sezonie 2014/15 i był nominowany do najlepszego gracza tych rozgrywek.

Następnie latem 2015 roku przeszedł do Voždovaca. W Superlidze zadebiutował w meczu ósmej kolejki sezonu 2015/16 przeciwko Radnikowi Surdulica. W ostatnim dniu letniego okna transferowego przed sezonem 2018/19 Nikola podpisał trzyletni kontrakt z Vojvodiną. Rok później podpisał trzyletni kontrakt ze Spartakiem Subotica. W ubiegłym sezonie rozegrał 29 spotkań, w których uzbierał 6 goli, 4 asysty (2331 minut). Łącznie w Super liga Srbije rozegrał 186 spotkań, w których zdobył 26 bramek oraz zaliczył 16 asyst.

W barwach Wisły rozegrał 10 spotkań ligowych plus jedno w Pucharze Polski. Łącznie uzbierał 564 minuty na boisku. Zaliczył jedną asystę w meczu z Lechią Gdańsk.

Kopnij dalej

Ten post ma jeden komentarz

  1. renegat

    w sumie to trafil na spore zawirowania w klubie. w dodatku byc moze nie zaaklimatyzowal sie jeszcz dobrze w nowym kraju i w miescie. jak dla mnie to przedwczesna decyzja dzialaczy i sztabu szkoleniowego. jak rozumiem, powody moga byc natury finansowej.
    .
    czy kibice juz maja organizowac zbiorke na ciepla wode i gaz czy jednak dacie jeszcze rade te pol roku?

Dodaj komentarz