Oskar Lodziński zakończył wypożyczenie do Siarki Tarnobrzeg

Oskar Lodziński został wypożyczony do Siarki Tarnobrzeg w sierpniu poprzedniego roku. Młody bramkarz miał spędzi w trzecioligowcu cały sezon 2023/2024. Jak się okazało już teraz powrócił do Wisły.

Urodzony 20 lipca 2004 roku w Płocku Oskar Lodziński jest wychowankiem Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock. Po przejściu przez kolejne szczeble juniorskie rozpoczął regularne treningi z pierwszym zespołem Wisły Płock. Rundę jesienną sezonu 2021/2022 spędził w Starcie Proboszczewice, natomiast wiosenną szczebel wyżej, bo w czwartoligowym Świcie Staroźreby. W poprzednim sezonie występował w drugiej drużynie Nafciarzy.

Oskar Lodziński nie rozegrał w lidze żadnego spotkania w barwach Siarki Tarnobrzeg. Obecnie trenuje z drugą drużyną Wisły. Zagrał w dwóch ostatnich sparingach drugiego zespołu z Zawiszą Bydgoszcz (1:3) oraz z ŁKS-em III Łódź (2:0)

fot. Wisła Płock S.A.

Kopnij dalej

Ten post ma jeden komentarz

  1. renegat

    nie analizowalem do tej pory tych mlokosow. moze ktos sie wypowie, co z nim zrobic? sam jestem ciekaw, czy ktos cos widzi co sie w tym klubie dzieje…

Dodaj komentarz