ERAZMUS, NASZ CHŁOPAK Z PAROWEJ

Nafciarze, dzisiaj obchodzimy Dzień Kota. Z tej okazji chcieliśmy wam przypomnieć naszego podopiecznego, którego objęliśmy patronatem w ramach akcji #sPAROWAni, organizowanej przez Schronisko dla Zwierząt w Płocku.

Erazmus to wyjątkowy kot.

Nie dość, że pięknie umaszczony, bo jego futerko nie jest jest całkowicie czarne, to jeszcze jest to chłopak o silnym charakterze.

Gdyby miał wybrać sektor, z którego oglądałby mecz Wisły, na sto procent poszedłby na D.

A w kociej drużynie jako zawodnik na pewno byłby napastnikiem z opaską kapitana.

W schronisku mówi się o nim, że jest najszczęśliwszy,  kiedy widzi człowieka i najnieszczęśliwszy, kiedy widzi kota. Taki typ chłopaka – jedynaka.

Kiedy odwiedzaliśmy Erazmusa zawsze domagał się głaskania, wchodził na kolana i był do nas bardzo przyjaźnie nastawiony.  Milusi i miziasty. Jednak zazdrosny, gdy zwróciliśmy uwagę na innego kota lub gdy inny do nas podszedł.

Erazmus ma 5 lat, nie jest kotem powypadkowym. Pięknie zbudowany. choć ostatnio przybrał na wadze. Uwielbia się bawić, jego ulubione zabawki to te, które mają pióra.

Idealny dla niego dom to taki, w którym nie ma innych zwierząt. Najlepiej również taki, w którym nie ma małych dzieci.

Zachęcamy was do odwiedzenia facebookowej strony schroniska gdzie możecie dowiedzieć się więcej o naszym podopiecznym. Możecie również zadzwonić pod numer 24 262 47 99 i umówić się na wizytę, gdzie oprócz naszego podopiecznego, czeka na was kilkadziesiąt mruczków i jeszcze więcej puszków.

Każdy z nich czeka na kochający dom.

Kopnij dalej

Dodaj komentarz