Oceny po meczu #LGDWPŁ

Co tu dużo pisać, było to żenujące spotkanie w wykonaniu Nafciarzy. Trener Żuraw swoimi decyzjami zdecydowanie nie pomaga drużynie. Całe przygotowania grał dwójką napastników, a drugi mecz w lidze zaczynamy jednym. Zdecydowałem dodać się ocenę ZERO, bo dla niektórych jedynka byłaby wyróżnieniem.

Skala ocen:

0 Szkoda strzępić ryja, dziękujemy tam są drzwi!
1 – Poniżej krytyki…
2 – Słabo
3 – Poprawnie
– Dobrze
5 – Bardzo dobrze
6 – Klasunia!

Krzysztof Kamiński (2)

Kamyk wpuścił trzy bramki, ale wszystkie wynikały z błędów kolegów z drużyny. On sam kilka razy uratował zespół przed stratą kolejnych bramek.

David Niepsuj (2)

Wędka od trenera Żurawia w 40 minucie mówi wszystko. Forma nie dojechała na tę rundę. Przy pierwszej straconej bramce truchtał sobie 5 metrów od akcji, a przy drugiej bramce był wolniejszy Khlania. Na mecz z Gieksą nie ma prawa wyjść w pierwszym składzie.

Marcus Haglind-Sangré (1)

Duże nadzieje wiązałem z transferem tego zawodnika. Podczas sparingów podczas okresu przygotowawczego tylko się utwierdzałem w tym, że przyszedł do nas solidny stoper, ale jak pokazały dwa spotkania ligowe to była tylko złudna nadzieja. Facet przyszedł z zespołu, który bronił się przed spadkiem do trzeciej ligi szwedzkiej. Przy pierwszej bramce zgubił krycie Bobčeka. Przy drugiej pozwolił na dogranie piłki w pole karne. Przy trzeciej został minięty jak tyczka slalomowa.  

Jarosław Jach (1)

To nie były wymarzone trzydzieste urodziny. Kompletnie nic nie wniósł do drużyny. Oparliśmy obronę na gościu, który bronił się przed spadkiem do 3 ligi szwedzkiej i Jachu z II ligi. To mówi wszystko… Warto odnotować jeden celny strzał z głowy Jarka.

Fabian Hiszpański (3)

Strzelił dwie bramki z czego tylko tą z rzutu karnego uznał sędzia Urban. Nieliczny, któremu się chciało. Żeby tylko wszystkim na boisku się tak chciało…

Jakub Grić (0)

Pierwszy z trójki zawodników z tak oszałamiającą oceną oraz drugi, który dostał wędkę od Żurawia. Po prostu szkoda strzępić ryja.

Mateusz Szwoch (0)

Życzę wszystkim Nafciarzom żebyśmy nie musieli się męczyć oglądając Szwocha w przyszłym sezonie. To co odjebał przy drugiej bramce to kryminał. Strata piłki i powrót żółwim tempem. Przy trzeciej minięty bez większego problemu przez Słowaka z Lechii. Panie Szwoch jak się panu nie chce grać to po co mamy się męczyć. Zgłosi pan ból pachwiny i tyle. Najlepszym podsumowaniem wczorajszego wsytępu były gromkie brawa od kibiców w stadionowej schodząc z boiska.

Dawid Kocyła (0)

Kontrakt przedłużony i zaangażowanie w spotkanie w dół. W Rzeszowie dramat, wczoraj dramat. Mam nadzieję, że ostatni raz daliśmy się oszukać przedłużając z nim umowę. Z tej mąki nie będzie Nafciarza.

Fryderyk Gerbowski (3)

Na tle kolegów z drużyny wyróżniał się przede wszystkim zaangażowaniem i wolą walki. Na mecz z Gieksą środek pola Gerbowski Lorenc. Innej opcji nie biorę pod uwagę.

Jime (3)

Wywalczył rzut karny, który na bramkę zamienił Fabian Hiszpański. Ogólnie trzeba przyznać, że Jime rozegrał całkiem niezłe spotkanie, patrząc jak wyglądały jego wcześniejsze wyczyny na boisku.

Łukasz Sekulski (2)

W meczu z Gieksą odpocznie na trybunach, ponieważ będzie pauzować za czwartą żółtą kartkę. Ogólnie słaby występ kapitana.

REZERWOWI

Jakub Szymański (2)

To od niego piłka odbiła się przy trzecim trafieniu Lechii czym zmyliła Kamińskiego. Poza tym bez większych błędów czy farfocli. Patrząc na formę kolegów stoperów na Gieksę powinien wyjść w pierwszym składzie.

Émile Thiakane (1)

Zwinność i poruszanie się na boisku na poziomie parowozu z XIX wieku. Kolejny z zawodników, który nie zasługuje na grę w naszych barwach.

Kacper Laskowski (-)

Grał zbyt krótko, żeby móc ocenić. Zdecydowanie należy mu się pierwszy plac na GKS!

Mieszko Lorenc (-)

Grał zbyt krótko, żeby móc ocenić. Dał jedną fajną prostopadłą piłkę.

Jesper Westermark (-)

Grał zbyt krótko, żeby móc ocenić.

TRENER

Dariusz Żuraw (1)

Sabotaż – tak można określić to co robi trener Żuraw. Czas przejrzeć na oczy! Człowieku wcisnąłeś kibicom jakąś bajerę na spotkaniu o grze na dwóch napastników i gdzie ona jest?! W kolejnym spotkaniu czas odstawić panów, którym się nie chce. Daj szasnę młodzieży! Chyba, że chcesz szybko zakończyć przygodę z Wisłą.

SĘDZIA

Piotr Urban (3)

PODSUMOWANIE

Ocena drużyny – 2

Poziom widowiska – 3

Top 3 zawodników

1. Fabian Hiszpański
2. Fryderyk Gerbowski
3.
Jime

fot. Wisła Płock S.A.

Kopnij dalej

Ten post ma jeden komentarz

  1. Marcin

    Do czego to doszło, by doceniać zaangażowanie i wolę walki – przecież nic bardziej oczywistego niż to, że po to wychodzisz na boisko, by pokazać jaja i zapier… na pełnej, nie da się zakomunikować. Nic odkrywczego: w tej lidze każdy może nam spuścić łomot (totalnie każdy!), w tej drużynie jest raptem kilku piłkarzy, których w ogóle się chce walczyć (kilku!), no i jest trener, który nic tutaj nie osiągnie i nie potrafi skutecznie wcielać w życie swoich wizji (jeśli je ma)

Dodaj komentarz