[Wyniki] Sportowy Weekend w Płocku (1-3 marca)

Sport w Płocku

W ubiegły weekend do gry wróciła druga drużyna Nafciarzy, wystartowały też rozgrywki Centralnej Ligi Juniorów z udziałem SSM Wisła Płock.

PIŁKA NOŻNA

FORTUNA 1 LIGA

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Wisła Płock 

2:2 (2:1)    

0:1 Łukasz Sekulski 6’ 

1:1 Kacper Karasek 10’ 

2:1 Jakub Nowakowski 26’ 

2:2 Dawid Kocyła 73’ 

Wisła: 1. Krzysztof Kamiński – 15. Kristián Vallo (63, 70. Kacper Laskowski), 44. Marcus Haglind-Sangré, 77. Jakub Szymański, 33. Jarosław Jach, 16. Fabian Hiszpański – 18. Jime (46, 8. Jakub Grič), 6. Mieszko Lorenc (46, 9. Dawid Kocyła), 14. Mateusz Szwoch, 32. Fryderyk Gerbowski (70, 37. Oskar Tomczyk) – 20. Łukasz Sekulski (70, 53. Jesper Westermark)

IV LIGA MAZOWIECKA

MKS Piaseczno – Wisła II Płock  

2:1 (0:0) 

1:0 – Kamil Ziemnicki 55′ 

1:1 – Aleksander Pawlak 77′ (karny) 

2:1 –  Łukasz Krupnik 83′ 

Wisła: Filip Kraska, Grzegorz Wawrzyński (C), Jakub Miarka, Beniamin Czajka, Aleksander Pawlak – Jakub Witek (75, Patryk Leszczyński), Radosław Cielemęcki (63, Bartosz Zynek), Dawid Krzyżański- Émile Thiakane, Gleb Kuchko, Szymon Leśniewski (63, Dawid Zięba) 

Młodzi Nafciarze na inaugurację zaliczyli falstart…

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW U-15

Varsovia Warszawa – SSM Wisła Płock 

4:1 (3:1) 

1:0 Kacper Ziółkowski 17’ 

1:1 Juliusz Linke 20’ 

2:1 Łukasz Wang 31’ 

3:1 Kacper Ziółkowski 34’ 

4:1 Jan Cyngot 80+5’ 

SSM Wisła: Michał Jarząb – Kacper Adamski, Karol Antczak (41, Mikołaj Krauze), Tomasz Dąbrowski, Mateusz Kobalczyk (63, Kacper Górczyński), Juliusz Linke (41, Franciszek Pawikowski), Aleksander Maćkiewicz (60, Michał Wróblewski), Filip Polichałow (50, Konrad Stańczak), Nikodem Rogowski, Adam Rzepecki (55, Grzegorz Taras), Karol Staszewski 

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW U-17

SSM Wisła Płock – Escola Varsovia  

0:0 

SSM Wisła: Oskar Klat – Marcel Borowski (88, Wiktor Pankowski), Szymon Sowa, Aleksander Gołoś, Oskar Bienienda, Jakub Sawicki, (55, Filip Bogusiewicz), Mikołaj Zieliński, Mateusz Leśniewski, Jakub Lejman (80, Jan Czerwiński), Filip Kawiecki, Kamil Sieklicki (90, Kacper Kuczyński) 

PIŁKA RĘCZNA 

SUPERLIGA MĘŻCZYZN

Górnik Zabrze – Orlen Wisła Płock 

22 : 24 (15:13) 

Orlen Wisła Płock: Alilović, Jastrzębski – Daszek 1, Zarabec 1, Lucin 7, Piroch 2, Susnja, Fazekas 2, Krajewski 3, Perez, Dawydzik 2, Mihić 1, Mindegia 2, Zhitnikov 3. 

I LIGA (Gr. C)

Orlen Wisła II Płock – Warszawianka Warszawa 

28 : 24

Orlen Wisła II Płock: Kwasiborski, Sobiecki – Przykłota, Piwowarczyk, Kępczyński, Szostak 1, Janiszewski 9, Kruk 2, Baranau, Niedzielski, Wielgucki 8, Piórkowski 3, Wojno 3, Ziółkowski, Savytskyi 2, Błaszczak. 

SIATKÓWKA

I LIGA MAZOWIECKA MĘŻCZYZN

Olimpijczyk Mszczonów – KPS Płock   

2:3
(25:22, 21:25, 27:25, 20:25, 11:15) 

KOSZYKÓWKA

I LIGA KOBIET 

AZS Politechnika Gdańsk – Mon-Pol Płock 

76 : 85
(17:24, 16:19, 15:17, 28:25)


Kopnij dalej

Dodaj komentarz