Sportowy Weekend w Płocku (19-22 kwietnia 2024)

Sport w Płocku

Wymagający przeciwnicy przed piłkarzami nożnymi pierwszej i drugiej drużyny, półfinał piłkarzy ręcznych i ciekawie zapowiadający się mecz szczypiornistek Jutrzenki Płock. Płoccy kibice na brak emocji, w ten przedłużony do poniedziałku weekend, z pewnością nie będą mogli narzekać.

PIŁKA NOŻNA

FORTUNA 1 LIGA

Mecz ligowy w Gdyni ostatnio graliśmy ponad cztery lata temu. Wtedy była to jeszcze Ekstraklasa, a naszym piłkarzom udało się wywieźć znad morza 3 punkty. Liczymy, że z taką samą zdobyczą Nafciarze wrócą także w niedzielę.

Arka Gdynia – Wisła Płock
Niedziela, 21 kwietnia 2024
Godz. 12:40
Transmisja: Polsat Sport

IV LIGA MAZOWIECKA

Przed drugim zespołem Wisły pojedynki z ligowym topem. Najpierw do Płock przyjedzie 6. w tabeli Mszczonowianka, tydzień później Nafciarze zagrają na wyjeździe z rewelacyjną na wiosnę Mazovią, a tuż po weekendzie majowym gościć będziemy aktualnego wicelidera z Warszawy. Mamy nadzieję, że nie będzie w tych meczach żadnej wTOPy.

Wisła II Płock – Mszczonowianka
Sobota, 13 kwietnia 2024
Godz. 13:30

JUNIORZY

W ten weekend wszystkie nasze juniorskie drużyny grają w Płocku. Liderujący w Ekstralidze zespół U-19 podejmie wicelidera z Pruszkowa. Walczący o utrzymanie w Centralnej Lidze Juniorów chłopcy z U-17 zagrają z czwartą w tabeli MKS Polonią Warszawa. Najmłodszy rocznik w CLJ spotka się z sąsiadami w ligowej tabeli.

JUNIOR EKSTRALIGA U-19
SSM Wisła Płock – Znicz Pruszków

Niedziela, 21 kwietnia 2024
Godz. 16:00

CLJ U-17
SSM Wisła Płock – MKS Polonia Warszawa

Sobota, 20 kwietnia 2024
Godz. 16:00

CLJ U-15
SSM Wisła Płock – Escola Varsovia

Niedziela, 21 kwietnia 2024
Godz. 13:30

II LIGA KOBIET

Czas na pierwsze punkty w tym roku? Loczki w tabeli są trzecie, ale ten zespół wydaje się być w zasięgu naszych dziewczyn. Czuję remis.

Wisła Płock – Loczki Wyszków
Niedziela, 21 kwietnia 2024
Godz. 18:30
ZAPOWIEDŹ

A KLASA PŁOCK

Po niespodziewanym remisie w ubiegły weekend, tym razem Stocznia nie powinna mieć problemu ze zgarnięciem kompletu punktów. Ich najbliższy rywal otwiera dolną połowę ligowej tabeli (7. miejsce).

Stoczniowiec Płock – Błękitni Raciąż
Sobota, 20 kwietnia 2024
Godz. 13:30

PIŁKA RĘCZNA

SUPERLIGA MĘŻCZYZN

Nietypowo, bo w poniedziałek, rozegrają swój mecz piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock w ramach półfinału play off. Górnik to drużyna o klasę lepsza od Ostrovii – będą ciężary?

Górnik Zabrze – Orlen Wisła Płock
Poniedziałek, 22 kwietnia 2024
Godz. 18:00
Transmisja: Polsat Sport Extra

I LIGA MĘŻCZYZN (gr. C)

Na przeciwnym biegunie formy jest drugi zespół Nafciarzy. Młodzi chłopcy prowadzeni przez Michał Skórskiego wygrali w środę ósmy kolejny ligowy mecz (29:24 w Ostrołęce) i w ligowej tabeli awansowali na 5. pozycję. W niedzielę, w ostatnim domowym meczu w tym sezonie, podejmą wicelidera tabeli.

Orlen Wisła II Płock – SPR PABIKS IMPACT Pabianice
Niedziela, 21 kwietnia 2024
Godz. 18:00

I LIGA KOBIET (gr. A)

Przed Jutrzenką ważny mecz – wygrana pozwoli im zrównać się punktami z ich najbliższym ligowym rywalem (Kościerzyna jest 4. w tabeli).

KPR Jutrzenka Płock – KS Kościerzyna
Sobota, 20 kwietnia 2024
Godz. 17:00
Hala SP16 ul. Piasta Kołodzieja 7

To by było na tyle.

Udanego weekendu Nafciarze!

Kopnij dalej

Dodaj komentarz