Turniej Kibiców im Arkadiusza Zielińskiego

Już 23 marca w Blaszak Arenie w Płocku odbędzie się I Turniej Kibiców im. Arkadiusza Zielińskiego w halowej piłce nożnej. W turnieju zagra 12. drużyn, które zostały podzielone na 3. czterozespołowe grupy.

Arkadiusz Zieliński to były zawodnik piłkarskiej Wisły Płock. Po zakończeniu kariery zawodniczej aktywnie uczestniczył w tworzeniu ruchu kibicowskiego w naszym mieście, był też honorowym członkiem Stowarzyszenia Sympatyków Klubu Wisła Płock.. Zmarł 30 stycznia 2021 roku przegrywając walkę z ciężką chorobą. Miał 49 lat. Stowarzyszenie Sympatyków Klubu Wisły Płock, które jest organizatorem turnieju zdecydowało, by rozgrywki upamiętniały Arka Zielińskiego.

W niedzielę 17 marca w restauracji Stadionowa przeprowadzono losowanie grup. Trzy drużyny zostały rozstawione, goście Karkonosze Jelenia Góra, Stomil Olsztyn oraz triumfator poprzedniego turnieju Zjednoczone Fan Cluby. Do rozstawionych zespołów dolosowano pozostałe ekipy. Losowanie poprowadził Michał Kublik z rmixx.pl oraz i Nafciarz, maskotka klubu Wisły Płock.

Grupa I:

Zjednoczone Fan Cluby

Patologang

Słodkie

Grupa Ultras Nafciarze

Grupa II:

Stomil Olsztyn

Podolszyce

Wisła Płock Ultras

Skarpa

Grupa 3:

Karkonosze Jelenia Góra

Międzytorze

Tysiąclecia

Dogs Band

Z każdej grupy wyjdą drużyny z pierwszego i drugiego miejsca plus dwa najlepsze zespoły z trzeciej pozycji. Następnie zostanie utworzona drabinka pucharowa i rozegrane zostaną ćwierćfinały, półfinały oraz mecze o 3. miejsce i finał turnieju.

Początek zawodów zaplanowany jest od godz. 8:00. Blaszak Arena w Płocku, ul. Kobylińskiego 25.

Kopnij dalej

Dodaj komentarz