Wisła Manager – ustaw skład na Chrobrego!

Wisła Manager

Przed meczem z Miedzią podpowiedzieliście trenerowi Żurawiowi Emilia Thiakane i to był strzał w dziesiątkę! W Głogowie nie zagrają zawieszeni Fabian Hiszpański i Jarosław Jach – jak Waszym zdaniem powinna zostać uzupełniona jedenastka Nafciarzy na to spotkanie?

Fortuna 1 Liga mecz 30. kolejki Chrobry Głogów Wisła Płock 29 kwietnia 2024
Kopnij dalej

Ten post ma jeden komentarz

 1. zksP

  Teoretycznie Hiszpańskiego bardzo łatwo zastąpić wstawiając w jego miejsce Vallo… gdybyśmy dalej grali starą taktyką z 5tką z tyłu i wahadłowymi, ale ostatnio pojawiają się trochę dziwaczne wariacje i nie wiem czy sami zwodnicy wiedzą co dokładnie mają grać.
  Ja chyba standardowo odpuściłbym wszelkich wahadłowych i postawił na 4-3-3. Oczywistym jest, że potrzebujemy ognia z przodu i nic poza 3 punktami nie może nas zadowalać. Patrząc na formę zawodników jak Laskowski, osamotnionego, ale jednak równie bezproduktywnego Westermarka, niewiele konkretnego wnoszącego Thiakane (dobił strzał, występ na+ ale nie wiem czy dla mnie nie za mało na 1 skład, bo co wykreował przez poprzednie pół roku?), a przede wszystkim tę nieszczęsną kontuzję Jime wybrałbym tak:
  Kamiński – Vallo, Chrzanowski, Biernat, Niepsuj – Lorenc, Grić, Szwoch – Gerbowski, Sekulski, Kocyła
  Chrzanowski, bo cały czas mam w pamięci jak tragicznie w wielu meczach na wiosnę ustawiał się (i przez to był spóźniony) Sangre. Lorenc do pomocy przy rozbijaniu ataków z dala od bramki (z czym mamy duże kłopoty), a także by przesunąć do ataku… Gerbowskiego, chyba jedynego zawodnika (obok Kocyły), który daje realne nadzieje wygrać pojedynek 1:1 z przodu, w okolicach pola karnego (nawet będąc bez formy).
  Wszystko z adnotacją, aby wykorzystywać zmiany, wpuścić zawodników chcących coś udowodnić – Laskowskiego, Thiakane, Westermarka, Tomczyka, czy Jime jeśli zdrowie mu pozwoli.

Dodaj komentarz