Wisła Manager – Wasza jedenastka na mecz z Miedzią Legnica

Wisła Płock Miedź Legnica Fortuna 1 Liga 24.04.2024

Przed meczem z Arką Gdynia trener Żuraw postanowił wystawić skład w 100% zgodny z Waszymi sugestiami. Czy tym razem postąpi tak samo? O tym przekonamy się już niedługo. Spoiler alert: w Waszej jedenastce jest jedna spora niespodzianka 🙂

Mecz z Arką zdecydowanie nie wyszedł naszej drużynie, ale przynajmniej do jednego z piłkarzy nie mogliśmy po nim mieć większych pretensji. Tym zawodnikiem jest Fryderyk Gerbowski i widać to też w zaufaniu, jakie macie do niego typując skład na dzisiejsze spotkanie (96,5%). Drugi piłkarz z Waszym dużym poparciem to, już niemal tradycyjnie, Fabian Hiszpański (93%). 

Dalej mamy pozostałych dwóch naszych wychowanków: Łukasz Sekulski (89%) i Bartłomiej Gradecki (85,5%). Kolejna pozycja, to pierwsza niespodzianka – obstawianie linie obrony zaczynacie od… Adama Chrzanowskiego. Pewnym wytłumaczeniem takiej decyzji z pewnością jest fakt, że Marcina Biernata oznaczyliśmy jako 'niepewny występ’, chociaż z drugiej strony Adam nadal jest Waszym pierwszym wyborem na środek obrony.

Mateusz Szwoch – na niego po meczu w Gdyni wylała się spora fala krytyki, ale najwyraźniej albo dalej wierzy w niego duża część kibiców (85,5%), albo po prostu nie widzicie dla niego odpowiedniego zmiennika. Kolejne Wasze wybory kompletują formację defensywną: Sangre (78,5%), Niepsuj (64%) i Jach (60,5%)

No i teraz czas na HIT! Pod nieobecność Gricia i przy niepewnym statusie Jime, środek pomocy powinien Waszym zdaniem uzupełnić… werble……… 

Jedni się uśmiechną, inni może nawet lekko oburzą, ale prawda jest taka, że jeżeli Hiszpan rzeczywiście nie będzie dziś zdolny do gry, to jest spora szansa, że na boisku od pierwszej minuty zobaczymy sympatycznego Senegalczyka. A tak poza tym to postawiło na niego 53,5% wiślackich managerów, więc jakby nie ma o czym dalej dyskutować 😉

Ostatnim piłkarzem delegowanym przez Was na dzisiejszy mecz z Miedzią jest Westermark (43%)

Trenerze, gramy dalej 3-5-2.

No i oczywiście – nie ma za co.

Gradecki – Chrzanowski, Sangre, Jach – Hiszpański, Szwoch, Thiakane, Niepsuj, Gerbowski, Westermark, Sekulski

WISŁA PŁOCK – MIEDŹ LEGNICA
Środa, 24 kwietnia 2024
Godz. 18:00
ORLEN Stadion, ul. Łukasiewicza 34

Kopnij dalej

Ten post ma jeden komentarz

  1. zksP

    Aż przestaje mnie dziwić, że było trochę osób które nie widziały problemu np w utracie Furmana, czy wcześniej Rasaka… Gradecki, to jeszcze mogę zrozumieć że ma sporo znajomych wśród kibiców (i to go broni mimo bardzo nerwowych interwencji z Wisłą Kraków i mizernego występu w Gdyni), ale Gerbowski nr 1? Bo szczelył z Wisłą Kraków? 🙂 Pewnie tak. Gerbowski szuka formy i znaleźć nie może. Sam dałem go do 11-ki, bo kim znowu go zastąpić? Mógłby Vallo, ale to trochę taki nasz Gareth Bale pod wieloma względami, ale zwłaszcza tym pozasportowym, ambicjonalnym.
    Niepsuj ostatnio wymiata na boisku i… jakoś niewiele mu to pomaga zyskać uznanie kibiców. Hm…
    Dla mnie miejsce po Griciu powinien zająć Lorenc, o ile wszystko z nim ok, bo jak dostawał szansę, to prezentował się bardzo dobrze zarówno jeśli chodzi o odbiór, jak i umiejętność rozegrania. Ustawienie wyżej jest o tyle ciekawe, że nie ma tam ani jednego nominalnego defensywnego pomocnika, bo Szwoch to też został tam przecież przesunięty z konieczności.

Dodaj komentarz