Wisła Manager – Wasza jedenastka na mecz z Chrobrym Głogów

Zwycięskiego składu się nie zmienia. No chyba, że trzeba. Już niedługo przekonamy się kogo delegował do pierwszej jedenastki Dariusz Żuraw, a tymczasem spójrzmy na Wasze podpowiedzi dla naszego trenera.

Tym razem największą liczbę głosów otrzymał Marcin Biernat (97%). Na środku defensywy towarzyszyć mają mu Marcus Haglind-Sangre (88,5%) i Adam Chrzanowski (71,5%). W bramce, tradycyjnie, widzicie Bartłomieja Gradeckiego (88,5%), a na wahadłach Igora Drapińskiego (83%) i Davida Niepsuja (60%).

Pomimo słabszego występu z Miedzią, nie przestaliście ufać Fryderykowi Gerbowskiemu (85,5%), który zapewne będzie się wymieniał pozycjami z Emilem Thiakane (69,5%). Za zabezpieczenie tyłów odpowiadać będą Jakub Grić (83%) i Mateusz Szwoch (71,5%).

Na szpicy Łukasz Sekulski (60%), chociaż jego konkurenci do miejsca w ataku również mieli Wasze spore poparcie (Jesper Westermark 43%, Oskar Tomczyk 31,5%). 

Jako formację nadal w większości wskazujecie 3-5-2, ale jednocześnie biorąc pod uwagę piłkarzy, których wybraliście, mam nadzieję, że nie pogniewacie się na taką wizualizację naszego ustawienia:

Chrobry Wisła Płock jedenastka kibiców

Gradecki – Chrzanowski, Sangre, Biernat – Drapiński, Szwoch, Gric, Niepsuj – Gerbowski, Thiakane – Sekulski

Chrobry Głogów – Wisła Płock
Poniedziałek, 29 kwietnia 2024
Godz. 18:00
Stadion Miejski w Głogowie
ul. Wita Stwosza 3

Kopnij dalej

Dodaj komentarz