Spotkanie po latach – znamy obsadę sędziowską meczu #WPŁMOT

Polski Związek Piłki Nożnej opublikował pełne listy sędziów którzy w ten weekend poprowadzą rozgrywki na wszystkich szczeblach centralnych rozgrywek. Nafciarze po ponad dziewięciu latach spotkają się ponownie z Marcinem Szczerbowiczem. Ostatni mecz pod okiem tego sędziego Wisła zremisowała. Oby teraz było tylko lepiej!

Sędziemu z Olsztyna na liniach pomagać będą Jakub Winkler oraz Marcin Pierściński. Rolę sędziego asystenta pełnić będzie Kamian Krumplewski, a za obsługę VAR odpowiadać będą Łukasz Szczech oraz Michał Obukowicz.

Marcin Szczerbowicz poprowadził w tym sezonie 20 meczów. Pokazał w nich 81 żółtych kartek; 5 czerwonych, oraz podyktował 5 rzutów karnych.

Ciekawostka:

Sędzia Szczerbowicz prowadził w tym sezonie trzy spotkania Motoru, dwa w lidze i jedno w ramach Pucharu Polski. Co ciekawe, za każdym razem górą w tych meczach byli goście. Lublinianie pokonali w drugiej kolejce Lechię Gdańsk oraz nie tak dawno Wisłę Kraków. W Pucharze Polski grali przed własną publicznością i ulegli Puszczy Niepołomice.

Pełna obsada sędziowska 31. kolejki Fortuna 1 Ligi

Kopnij dalej

Dodaj komentarz