Lepiej być nie mogło, znamy obsadę sędziowska 32. kolejki Fortuna 1 Ligi

Poznaliśmy obsadę sędziowską 32. kolejki Fortuna 1 Ligi. W Opolu przyjdzie nam zmierzyć się z Odrą pod okiem Damiana Kosa. W tym sezonie, to dla nas wyjątkowo szczęśliwy arbiter.

Sędziemu z Wejherowa na liniach pomagać będą Adam Zakrzewski oraz Rafał Brieger. Na stanowisku sędziego technicznego zobaczymy Piotra Idzika. Obsługa wozu VAR przypadła Damianowi Sylwestrzakowi wraz z Filipem Kaliszewskim.

W tym sezonie sędzia Kos prowadził już 22 spotkań w których pokazał równo 104 żółte kartki, zaledwie pięć czerwonych, oraz podyktował 9 rzutów karnych, w tym jeden przeciwko Nafciarzom.

Spotkaliśmy się już w tym sezonie z sędzią Kosem, i to dwukrotnie. Były to bardzo miłe dla nas spotkanie.

Dwudziestego czwartego września, w ramach 9. kolejki Fortuna 1 Ligi mierzyliśmy się wówczas z GKS Tychy. Nafciarze to spotkanie wygrali wyraźnie, 4:1 po dwóch golach Łukasza Sekulskiego i trafieniach Jakuba Grića oraz Adama Chrzanowskiego.

Drugi raz miał miejsce zaledwie dwie kolejki temu. Sędzia Kos był rozjemcą naszego pojedynku z Chrobrym Głogów. Nafciarze wygrali 2:0 po golach Marcusa Haglinda-Sangre oraz Dawida Kocyły.

Nie mamy nic przeciwko powtórce!

Pełna obsada sędziowska 30. kolejki Fortuna 1 Ligi.

Kopnij dalej

Dodaj komentarz