Wisła Manager: Wasza jedenastka na Znicz Pruszków

Nie ma już miejsca na pomyłki. Ze Zniczem musi być WIN. Jednocześnie każdy mecz na wyjeździe , to w przypadku naszych piłkarzy "walka z bossem", czyli ciężary. Spójrzmy kogo delegowaliście do przejścia misji w Pruszkowie.

Defensywa

W bramce Bartłomiej Gradecki (86,5%). Na środku obrony dwóch piłkarzy, którzy tym razem zdobyli najwięcej Waszych głosów – Marcus Haglind-Sangre i Marcin Biernat (obaj 93%). Towarzyszyć im będzie Adam Chrzanowski (60%). 

Pomoc

Na wahadłach płuca wypluwać mają Fabian Hiszpański (83%) i David Niepsuj (53%). Na 'defensywnym’ tradycyjnie Jakub Grić (83%), pomagać mu będzie Mateusz Szwoch (80%). 

Ofensywa

Dwóch łączników pomiędzy pomocą i atakiem to Fryderyk Gerbowski (73%) i Dawid Kocyła (56,5%).

W ataku ponownie widzicie Jespera Westermarka. Czy tym razem trener Żuraw wysłucha Waszych sugestii? Poprzednio nieźle na tym wychodził, więc jest to całkiem prawdopodobne 😉 

Rezerwowi

Piłkarze, którzy nie zmieścili się w pierwszej jedenastce, ale cieszyli się Waszym sporym poparciem to Łukasz Sekulski, Jorge Jimenez i Emil Thiakane (wszyscy 43%).

Ostatecznie Wasza jedenastka prezentuje się następująco:

Jedenastka piłkarzy Wisły Płock, którą kibice widzieliby w meczu przeciwko Zniczowi.

Gradecki – Chrzanowski, Sangre, Biernat, Gric, Szwoch, Hiszpański, Niepsuj, Gerbowski, Kocyła, Westermark

Znicz Pruszków – Wisła Płock
Piątek, 17 maja 2024
Godz. 18:00
Stadion Miejski w Pruszkowie 
ul. Bohaterów Warszawy 4

Kopnij dalej

Ten post ma jeden komentarz

 1. zksP

  Sangre to dla mnie skompromitował się w Opolu, gdy nie chciało mu się gonić piłki wychodzącej na aut. Z takim podejściem, to ciężko coś osiągnąć w piłce, w zawodowym sporcie. Specjalnie cofałem sobie tę sytuację (zresztą jak ktoś ma polsat premium, to cały czas można ją zobaczyć, gdzieś koło 54min) i po niecelnym podaniu Szymańskiego piłka nie leciała szybko, do linii bocznej było dobre 10m, wystarczyło mieć trochę więcej ambicji i woli walki przy 0-3 w plecy… Ja to bym mu sugerował zmienić zawód, ale skoro zawsze znajdą się leszcze co zapłacą za taką postawę? Trener pewnie tylko głowę spuścił i pomruczał coś pod nosem.
  .
  Tak jak trzymam kciuki za końcówkę (i wygraną dziś, którą obstawiam na 40-50%szans), tak nasz awans będzie dla mnie szokiem, a 1-2 mecze barażowe pozytywnym zaskoczeniem. Skład wystawiony całkiem sensowny, jak na te karkołomne ustawienie z wahadłami. W końcu zmiana Sekulskiego (popieram w 100%), ja jeszcze Hiszpańskiego bym zmienił, bo ostatnio (do spółki z Sekulem) on nie istnieje na boisku przez 87 z 90min. Dlatego też trudno nam cokolwiek wykreować w ataku samym Kocyłą. Z drugiej strony Hiszpan zawodzi w „ataku”, na wahadle daje dużo więcej, niż zagubiony, mający straszne problemy z grą do przodu Drapiński.
  .
  Wybór 11-ki jest ostatnio o tyle trudny, że nie wiadomo w jakim stanie są Jime (przydałby się od 1min), czy Vallo (rozumiem, że ma wyje… ale mógłby wyjść coś podać/strzelić dla samej przyjemności). Żeby to wiedzieć trzeba być przy drużynie.

Dodaj komentarz