Pierwszy transfer przychodzący Wisły Płock – powrót wychowanka!

Krystian Pomorski nowym piłkarzem Wisły Płock

Jak udało nam się ustalić, dziś kontrakt z Wisłą podpisał pierwszy nowy piłkarz w tym okienku transferowym. Po sześciu latach do Płocka wraca nasz wychowanek – Krystian Pomorski!

O zainteresowaniu Wisły tym piłkarzem mówiło się od dawna. W momencie, kiedy okazało się, że nowym trenerem Nafciarzy zostanie Mariusz Misiura, prawdopodobieństwo powrotu Krystiana do Płocka jeszcze się zwielokrotniło, a rozmowy nabrały tempa. Pisaliśmy o tym w ubiegłym tygodniu:

Teraz, możemy już niemal z całą pewnością napisać:

Witamy w domu Krystian!

Krystian Pomorski przenosi się do Wisły Płock ze Znicza Pruszków, w którym spędził udane ostatnie cztery sezony W roli środkowego pomocnika rozegrał tam 132 mecze, zdobył 7 bramek i zanotował 12 asyst. Jako kapitan zespołu, w ubiegłym roku wprowadził tą drużynę do Fortuna 1. Ligi. W czerwca wygasa jego umowa z podwarszawskim klubem.

Kopnij dalej

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Cezary

    Nie wróżę sukcesów w następnym sezonie chyba że ściągany do dwójki

  2. zksP

    No i super. Jak pisałem, skoro jakiś wychowanek daje radę rywalizować na naszym poziomie, to trzeba starać się go sprowadzić. Jasne, że za wiele to on się w fortuna 1 lidze nie nagrał i z tego co na szybko sobie przypomniałem, to przez większość kariery kopał gdzieś niżej… Ale jak mu nie dać szansy, skoro jest z Płocka? Super, że się udało i jest to już przyklepane.

Dodaj komentarz