R-GOL.com i adidas dołączają do drużyny Nafciarzy![oficjalnie]

Od sezonu 2024/25 partnerem technicznym Wisły Płock będzie R-GOL.com, który będzie odpowiedzialny za dostarczanie strojów meczowych i akcesoriów sportowych renomowanej firmy adidas. 

R-GOL.com to jeden z największych sklepów piłkarskich w Europie, konsekwentnie rozwijający biznes od blisko 24 lat. Obecnie prowadzi działalność na 12 rynkach. Placówki stacjonarne spod znaku R-GOL.com można odwiedzić w 10 miastach w Polsce i w 3 poza granicami naszego kraju. R-GOL.com to też sklep internetowy. Na szczególne wyróżnienie zasługuje sklep przy ul. Puławskiej 255 w Warszawie – największy w Europie Wschodniej i drugi co do wielkości na całym kontynencie.

To dla nas wielkie wyróżnienie, że możemy być partnerem technicznym takiego klubu jak Wisła Płock. Przy kooperacjach klubowych naszym kluczowym priorytetem jest profesjonalna obsługa drużyny. Mamy też cel, aby dostarczać Kibicom niezapomnianych wrażeń. Jestem przekonany, że przez trzy najbliższe lata będzie ku temu wiele okazji w Płocku. Dla naszej firmy to kolejny ważny krok w rozwoju. Cieszymy się, że możemy go zrealizować wspólnie z adidas – zaznacza Marcin Radziwon, Dyrektor Generalny R-GOL.com

Z wielką przyjemnością i satysfakcją ogłaszamy, że nowym partnerem technicznym Wisły Płock S.A. został R-GOL.com. W ramach współpracy  zawodnicy, zawodniczki naszego Klubu oraz nasza młodzież z Akademii będzie ubrana w stroje marki adidas. R-GOL.com to szeroki asortyment, szybkie dostawy, atrakcyjne ceny i profesjonalna obsługa klientów w Polsce oraz poza granicami naszego kraju. Zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie  – mam nadzieję – owocnej współpracy dla obydwu stron. Z pełnym przekonaniem: jest to najlepsza umowa z partnerem technicznym w historii Wisły Płock S.A. – powiedział Piotr Sadczuk, prezes zarządu Wisła Płock S.A.

Obowiązująca do 30 czerwca 2027 roku umowa oznacza, że R-GOL.com na zasadzie barteru dostarczy zawodnikom I zespołu Wisły Płock S.A. sprzęt marki adidas oraz ubierze II zespół, drużynę kobiet i Akademię. Ponadto umowa zawiera dodatkowe bonusy za osiągnięcia sportowe, atrakcyjne nagrody i konkursy dla kibiców oraz branding FanShopu.

żródło/ Wisła Płock

Kopnij dalej

Dodaj komentarz