Oceny po meczu #WARWPŁ

Na koniec tego pięknego weekendu przedstawiamy oceny zawodników po meczu z Wartą. Tym razem oprócz głosów ekipy Nafciarskiego na średnią złożyły się głosy członków grupy #NBP i dwa głosy z TT i jeden z FB. Ponadto przy każdym z zawodników dodaliśmy krótką ocenę słowno-muzyczną 😉

Wszystkie zdjęcia w artykule pochodzą ze strony wisla.plock.pl

Gradecki – 6,4

Przez cały mecz był bezrobotny. W pierwszej połowie minął się z piłką przed 16m. Uratował go asekurujący Tomasik. W drugiej połowie przed utratą bramki uratował go Pawlak.

Mrozu

Pawlak – 7,3

Dobry mecz młodzieżowca, potwierdzający jego rosnącą formę. W meczu z Wartą przebiegł najwięcej i najszybciej i oby się w tym sezonie nie zatrzymywał. Czy gdyby nie istniał przepis o młodzieżowcu wyszedłby w podstawowym składzie? Tak.

Iwona

Kapuadi – 7,1

Bardzo dobra, równa gra. Aż ciężko uwierzyć, patrząc jak lekko radzi sobie z rywalami, że poprzedni sezon nie występował na boisku.

Iwona

Michalski – 6,7

Przez większość meczu solidnie wywiązujący się ze swoich obowiązków, jednak bez większych fajerwerków, plus dla całej linii obrony za drugi mecz w sezonie z czystym kontem

Sporczyk

Tomasik – 6

Solidny występ Piotrka ale wymuszenie karnego to było mega słabe zachowanie. Mam nadzieję, że to ostatnie takie padolino w wykonaniu naszych zawodników. Uratował Gradesia przed strata bramki.

Mrozu

Furman – 7,4

Bez liczb ale jednak ciężko pracujący na całym boisku, reagujący tempo gry drużyny, widać że wraca stary dobry Dominik

Sporczyk

Szwoch – 6,5

Najmniej widoczny w środkowej formacji, nie przeszkodziło mu to jednak w kilku ciekawych rozegranych, warto dodać że Mateusz w tercecie naszych środkowych pomocników jest takim małym niebieskim samochodzikiem który jest wszędzie i robi potężne kilometry na rzecz całego zespołu.

Sporczyk

Vallo – 7,7

Dwie asysty naszego do niedawna bocznego obrońcy to rzecz nie do przecenienia, widać było duży luz w jego ofensywnych poczynaniach, bardzo fajnie uzupełniają prawą flankę z Olkiem Pawlakiem. Kilka nietuzinkowych zagrań przeplatał z solidnym ligowym graniem.

Sporczyk

Wolski – 9

W takiej formie Rafała chciałaby całą ESA, wartość dodana przy większości kontaktów z piłką, dwie bramki, jedna lewą, druga prawą nogą, często angażujący się z pressing i wracający nawet pod własne pole karne. Po słabszym meczy z Lechią Wolaczek pokazuje że warto jednak na niego stawiać

Sporczyk

DAVO – 9,5 (MVP ⚽️)

Czy Davo będzie gwiazdą ligi? Jest na to duża szansa. 5 punktów w klasyfikacji kanadyjskiej po dwóch kolejkach mówi wszystko o to jakim jest zawodnikiem. Kręcił obrońcami Warty jak chciał. Mam nadzieje, że obrońcy wszystkich klubów będą uczestnikami zabawy na karuzeli Hiszpana.

Mrozu

Sekulski – 7,8

W strzelaniu wyręczyli go koledzy, za to on wyręczał ich w pressingu, walce o piłkę, naciskaniu rywali, nasz pierwszy obrońca, widać że Łukasz jest w formie z zeszłego sezonu, nawet jak nie okrasi swojego występu bramka to i tak stanowi duża wartość dodaną.

Sporczyk

Rezerwowi

Chrzanowski – 5,9

Rasak – 5,9

Kocyła – 6,2

Kolar – 6

Warchoł – 6,3

Kopnij dalej

Dodaj komentarz