Oceny po meczu #WPŁRAD

Za nami spotkanie z Radomiakiem. Nafciarze w tym meczu wywalczyli po wielkich bólach jeden punkt. Czas na oceny po tym meczu.

Skala ocen:
1
 – kompromitująco
2 – fatalnie
3 – bardzo słabo
4 – słabo
5 – przeciętnie
6 – dobrze
7 – bardzo dobrze
8 – świetnie
9 – rewelacyjnie
10 – fenomenalnie (klasa światowa)

Bartłomiej Gradecki 3.7 – Ostatni mecz Bartek rozegrał na jesieni z Radomiakiem. Dużo więcej oczekiwałem od naszego wychowanka. Bardzo niepewny był mając piłkę przy nodze. Ewidentnie nie miał ochoty rozgrywać piłki z kolegami z zespołu. Piłka do Gradesia = laga do przodu. Czy uważam, że powinien zagrać z Zagłębiem? Uważam, że powinien 🙂

Martin Šulek 2.7 Miałeś dużo szczęścia facet, że po twoim babolu, zawodnik Radomiaka trafił w słupek. Nie wiem jakie masz papiery na trenera, że stawia na ciebie, ale daj spokój. Dla mnie osobiście to możesz dołączyć do kolegi Vallo i zniknąć z kadry meczowej 🙂.

Jakub Szymański 4.9 – Pierwsza połowa to była istna katastrofa. Mam nadzieję, że ładnie podziękowałeś sędziemu, że dał ci tylko żółtą za ten wślizg. Może to przez tremę i stres związany z debiutem. Druga połowa to całkiem inny zawodnik. Dużo lepiej wyglądał nasz młodzieżowiec. Doskakiwał do rywali, wstawiał nogę w odpowiednim momencie. Widział bierność Martina z prawej strony i podłączał się do przodu.

Steve Kapuadi 6.0 – Ściana nie do przejścia. Ustawiał sobie rywali jak chciał. Żółta kartka zdecydowanie niezasłużona.

Jakub Rzeźniczak 5.7 – Jak ktoś się zastanawia, czy Kuba zasłużył na przedłużenie kontraktu, to nie ma nad czym myśleć. Kuba to ostoja bloku defensywnego. Zagrał jako półlewy w trójce, czyli nie po swojej stronie, ale widać, że dla niego nie miało to znaczenia. Zdecydowanie Kapitan to wartość dodana tej drużyny! Kuba zaliczył 92% celnych podań. Najwięcej ze wszystkich zawodników na boisku!

Piotr Tomasik 3.0 – Całe szczęście, że kończy ci się kontrakt i mam nadzieję, że nikt nie wpadnie na pomysł przedłużenia go. Pozycja hamulcowego w zespole należy do Tomasa. Kończ waść, wstydu oszczędź…

Filip Lesniak 5.7 – Filip od odejścia Rasaka trzyma równy poziom. Nie można się przyczepić do jego gry. Płuca tego zespołu to właśnie Filip! Zablokował trzy strzały graczy Radomiaka.

Mateusz Szwoch 5.1 – Kolejny punkt do klasyfikacji kanadyjskiej na koncie Szwoszka. Tym razem asysta. Szwoch z meczu na mecz coraz lepiej wygląda. Tak trzymaj!

Dawid Kocyła 5.0Śpiona może mieć do ciebie pretensje, że nie podawałeś mu, kiedy pokazywał się do gry. Słabszy mecz niż w Zabrzu, ale dobrze znowu go widzieć w grze! Podobało mi się to, że kiedy tracił piłkę, to wracał z całych sił, żeby ją odebrać. Tego wcześniej brakowało.

Rafał Wolski 6.4 – Rafałowi ewidentnie brakuje takiego gracza, jakim był Davo. Nie ma z kim poklepać na jeden kontakt. Dobrze, że nie potwierdziły się informację o jego domniemanej kontuzji. Ciężko byłoby bez niego. Wolaczek zaliczył najwięcej kontaktów z piłką – 84.

Bartosz Śpiączka 5.0 – Fajnie, że przyszedłeś zastąpić Sekula, ale czas odpocząć. Nic wielkiego nie dajesz drużynie. Kolejny mecz bez bramki czy asysty. Śpiona out, Sekul in! Będąc na boisku oddał jeden celny strzał oraz stoczył sześć pojedynków w powietrzu, z czego aż cztery wygrał.

REZERWOWI

Łukasz Sekulski 7.7 Ile znaczy Sekul na boisku, to pokazał dziś po zmianie! Bramka dająca remis. Sekul to 99% mentalu tej drużyny. Facet walczy w każdym sektorze boiska. Jedyne do czego można się przyczepić to ten wślizg. Całe szczęście, że tylko poszła obcierka. W innym wypadku as kier plus pewnie 3 mecze odpoczynku.

Aleksander Pawlak – Grał zbyt krótko.

Damian Warchoł – Grał zbyt krótko.

TRENER

Pavol Staňo 3.6 – W końcu trener zaczął odrabiać manko minut młodzieżowców. Jeszcze tylko posadzisz Martina Šulka na ławce i będzie gitara!

SĘDZIA

Łukasz Kuźma 2.7Jeśli ktoś uważa za najgorszego sędziego Bartosza Frankowskiego, to polecam zobaczyć co ten parodysta wyczyniał…

Podsumowanie

Średnia ocen drużyny – 5.0 (przeciętnie)

Plus mecz – Łukasz Sekulski
Minus meczu – Martin Šulek

Nasz wybór w głosowaniu #NafciarzSezonu:

3 punkty – Łukasz Sekulski
2 punkty – Rafał Wolski
1 punkt – Steve Kapuadi

Kopnij dalej

Dodaj komentarz