Nafciarski Przegląd Mediów #2 – NAFCIARZE BIJĄ MISTRZA!

W 3. kolejce wygraliśmy z Lechem Poznań przy Bułgarskiej, strzelając trzy gole i jednego tracąc. Historyczne zwycięstwo, komplet punktów, bilans bramkowy 10:1 i fotel lidera. Było o czym pisać i co chwalić. Przekonajcie się sami.

Na początek weźmiemy się za przegląd portali ogólnopolskich.

PIŁKA NOŻNA: Płocka rewelacja ograła mistrza Polski!

Wisła Płock wyrasta na największą rewelację tego sezonu. Trzy mecze Nafciarzy kończyły się ich zwycięstwem i bilansem bramek 10:1! Lech póki co znajduje się na drugim biegunie tabeli ligowej i plasuje się w ogonie z dwoma porażkami na koncie.

Całość artykułu znajdziecie tu: Płocka rewelacja ograła mistrza Polski! – Ekstraklasa – Wydarzenia – PiłkaNożna.pl (pilkanozna.pl)

GOAL.PL: Wisła Płock czy Cracovia – kto wygra Ligę Mistrzów 23/24? Lech Poznań jak Lech Poznań | Dwugłos Tetryków

Widać rękę trenera Pavola Stano. Widać przygotowanego doskonale Wolskiego. Widać, że ten zespół potrafi zamaskować swoje braki, a uwypuklić mocne strony. No i nieoczekiwani bohaterowie – Gradecki nic nie znaczył w tej lidze, choć trochę się wokół niej kręcił. Teraz buduje swoją pozycję. Pawlak na prawej stronie? Bardzo dobre wejście w sezon, kluczowe podania, mądra gra z przodu.

Foto Wisła Płock

Cały artykuł pod tym linkiem: Wisła Płock czy Cracovia – kto wygra Ligę Mistrzów 23/24? Lech Poznań jak Lech Poznań | Dwugłos Tetryków – Goal.pl

WESZLO.COM: Wolski wyjaśnił Lecha. Do spółki z Velde

(…) jest potencjał w tej kadrze, a nie tylko w pierwszej jedenastce. Strzelcy bramek zjechali do bazy po godzinie, Mateusz Szwoch ledwie zaczął mecz, a już musiał zejść z murawy, ale zespół dał radę. Cracovia ma godnego rywala w walce o tytuł rewelacji sezonu.

Całość znajdziecie tu: Wolski wyjaśnił Lecha. Do spółki z Velde – weszlo.com

INTERIA.PL: Szok w Poznaniu – mistrz znów rozbity! Kapitalna forma lidera

A w 89. minucie Wisła w końcu dobiła Lecha – świetnie po raz kolejny pokazał się w ofensywie Pawlak, rezerwowy Rasak zagrał do rezerwowego Kolara, a ten strzelił do siatki.

Foto Wisła Płock

Całość: Szok w Poznaniu – mistrz znów rozbity! Kapitalna forma lidera – Sport w INTERIA.PL

PRZEGLĄD SPORTOWY: MAGICZNY TRÓJKĄT W PŁOCKIEJ RZECZYWISTOŚCI. „AŻ DZIWNE, ŻE IDZIE IM TAK GŁADKO”

Wisła zaczyna grać z coraz bardziej rzucającym się w oczy poczuciem własnej siły. Wygrane zawsze cementują drużynę i eksponują jej największe atuty, lecz w tym przypadku krzepiący proces przebiega bardzo szybko.

Link do artykułu: Magiczny trójkąt w płockiej rzeczywistości. „Aż dziwne, że idzie im tak gładko” – Piłka nożna (onet.pl)

SPORT.TVP.PL: Oni rozbili bank w lipcu

Patrzę na Rafała Wolskiego i aż serce rośnie. Że i Polak potrafi trak grać, tak czarować. Strzelać TAKIE gole z woleja, jak to trafienie ze spotkania z Lechem Poznań. Rafał Wolski w formie (i zdrowy!) wygląda jak błąd systemu, bo przecież polski piłkarz TAK nie gra. Na pozycji numer „10” najczęściej brylują Hiszpanie, a tu proszę, piłkarz z Kozienic zamyka krytykom usta.

Foto Wisła Płock

Cały artykuł przeczytacie: Ekstraraport nr 67. Jacek Zieliński, Pavol Stano i Marek Papszun rozbili bank w lipcu (sport.tvp.pl)

Czas sprawdzić co o meczu napisały media lokalne.

PLOCK.NASZEMIASTO.PL: Lech Poznań – Wisła Płock. Mistrz Polski pokonany! Oceniamy Nafciarzy po spotkaniu z Lechem!

Oceny zawodników znajdziecie: Lech Poznań – Wisła Płock. Mistrz Polski pokonany! Oceniamy Nafciarzy po spotkaniu z Lechem! | Płock Nasze Miasto

RADIOMIXX.PL: My Chcemy Gola 156. Komentarz Marka Rzepki i Pawła Dylewskiego

Wisła prezentuje się bardzo dobrze, na razie nie widać słabych punktów. Sentyment na pewno pozostał

Całość audycji znajdziecie: My Chcemy Gola 156. Komentarz Marka Rzepki i Pawła Dylewskiego | rmixx.pl – kochamy muzykę!

PORTALPLOCK.PL: Czy da się źle przygotować fizycznie do sezonu? Mateusz Oszust: nic nie zastąpi minut meczowych [WYWIAD]

W Polsce biega się dużo i Wisła Płock jest tego przykładem. Mamy do tego zawodników i trzeba się z tego cieszyć. Jesteśmy w czołówce jeśli chodzi o niektóre parametry i trzeba tu pochwalić zaangażowanie chłopaków i sztabu.

Foto Wisła Płock

Cały wywiad przeczytacie tu: Czy da się źle przygotować fizycznie do sezonu? Mateusz Oszust: nic nie zastąpi minut meczowych [WYWIAD] – Portal Płock – numer 1 w Płocku! (portalplock.pl)

Teraz czas na najciekawsze twitterowe komentarze.

Jak znajdziecie ciekawe artykuły, audycje czy Twitty związane z naszym klubem podsyłajcie nam w komentarzach!

Kopnij dalej

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz