Wisła otrzymała zapytanie w sprawie Łukasza Sekulskiego[AKTUALIZACJA]

Według naszej wiedzy Wisła Płock zaakceptowała ofertę Lecha Poznań za czołowego napastnika ekstraklasy ubiegłego sezonu Łukasza Sekulskiego.

Sensacyjną wiadomość o ofercie Lecha z Łukasz Sekulskiego podał dziś Przegląd Sportowy.

Łukasz Sekulski dostał oficjalną ofertę z Lecha Poznań. Napastnik Wisły Płock, która rewelacyjnie zaczęła sezon Ekstraklasy, otrzymał ofertę trzyletniego kontraktu od działaczy mistrza Polski. Trwają negocjacje, ze strony Lecha padła propozycja, która na razie nie satysfakcjonuje piłkarza pod względem finansowym.

Przypomnijmy, że niedawno Łukasz przedłużył umowę z Wisłą. Nowa obowiązuje do czerwca 2025 roku.

Foto Wisła Płock

Na warunki zaproponowane przez mistrza Polski nie przystał na tę chwilę Łukasz. Kierując się słowami Sekula, do odejścia z Płocka może go nakłonić jedynie oferta życia. Czy taką jest w stanie zaproponować Lech? Biorąc pod uwagę działania transferowe Poznaniaków w tym okienku to wątpliwe, z drugiej strony dyr. Rząsa jest pod presją.

AKTUALIZACJA

Komentarz rzecznika prasowego Michała Łady

WESZLO.COM: Wisła Płock przekazała Lechowi swoje oczekiwania ws. Sekulskiego. Kolejorz nie podjął rozmów

Nie dostaliśmy od Lecha oficjalnej oferty w sprawie Łukasza. To było zapytanie. Przedstawiliśmy drugiej stronie nasze oczekiwania i temat się chyba skończył, bo nie usłyszeliśmy nic więcej. O kwotach nie będę nic mówił. Łukasz jest płocczaninem utożsamia się z miastem i klubem. Latem były dla niego ciekawe propozycje, a mimo to zdecydował się przedłużyć z nami umowę. To jeden z naszych kluczowych graczy 

Prezes Wisły Płock Tomasz Marzec

Kopnij dalej

Dodaj komentarz