Krótka Piłka z Davo

W końcu jest! Krótka Piłka z najlepszym strzelcem rundy jesiennej Ekstraklasy – DAVO! Na końcu będzie krótka informacja odnośnie tego cyklu 🙂

Zaczynamy!

Stresowałeś się przed swoim pierwszym oficjalnym meczem w Ekstraklasie?

Nie. Prawda jest taka, że ​​w dniu meczu czułem się bardziej zmotywowany niż zestresowany. A do tego wygraliśmy 3:0. Wszystko poszło bardzo dobrze.

Foto Wisła Płock

Kibice Wisły. Czy podoba Ci się sposób wspierania? Czy jest podobnie, czy inaczej niż w Hiszpanii?

Pierwszego dnia byłem bardzo zaskoczony sposobem wspierania, że ​​tu nie ma ani jednej chwili ciszy i to mi się podoba. Jest inny. W Hiszpanii ludzie dużo śpiewają, ale nie tak często jak tutaj.

Plany na przyszłość. Do końca sezonu czy dłużej w Płocku?

Moim celem na dziś jest próba osiągnięcia z Wisłą jak największego sukcesu.

Jak oceniasz poziom polskiej ligi?

Poziom jest bardzo zbliżony do drugiego w Hiszpanii. Jest dużo kontaktu, a gra jest bardzo fizyczna i otwarta i myślę, że jest to bardzo rozrywkowe dla widza.

Jak Ci się podoba to miasto?

Bardzo dobrze czuję się w mieście. Jest bardzo spokojne, a ja jestem naprawdę bardzo domową osobą. Gdybym miał wybrać jedno miejsce, byłby to spacer nad Wisłą.

Foto Wisła Płock

W jakiej lidze lub klubie chciałbyś zagrać?

Jak każdy piłkarz, jego celem jest gra w najlepszych europejskich ligach. Ale myślę, że najważniejszą rzeczą jest być tam, gdzie czujesz się dobrze i gdzie naprawdę cię doceniają.

Kilka słów do kibiców Wisły 🙂

Dzięki za wsparcie. Czuję się bardzo kochany i jednocześnie wdzięczny za wszystko, co przekazują mi fani. Mam nadzieję, że uda mi się to odrobić w drugiej rundzie na boisku i jestem pewien, że wszyscy razem osiągniemy cel.

Dziękujemy Davo za rozmowę!

Związku z przerwą na Mistrzostwa Świata postanowiliśmy, że Krótką Piłkę rozszerzymy o byłych Nafciarzy. Jak myślicie kto poszedł na pierwszy ogień? Podpowiedź: Zdobył bramkę po fantastycznym rajdzie 🙂

Kopnij dalej

Dodaj komentarz