Nafciarski Przegląd Mediów #17 – PANOWIE PROFESOROWIE

Po naprawdę ostrym łomocie w Częstochowie zastanawialiśmy się czy nasza drużyna jest w stanie podnieść się i wygrać ostatni w tym roku mecz przed własną publicznością. Obawy okazały się nieuzasadnione, ponieważ znów pokazali siłę charakteru i ostatnia kolejka rundy przyniosła nam zwycięstwo 1:0 z Cracovią. Dwie rewelacje początku sezonu kończą w górnej części tabeli, my na 5., Craxa na 8. miejscu. Co o naszym ostatnim meczu pisali w internetach? Zapraszamy na ostatnią prasówkę – pomeczówkę tej rundy.

Zacznijmy od wypowiedzi pomeczowych trenerów 

WISLA-PLOCK.PL: Konferencja prasowa po meczu #WPŁCRA

Link: https://www.wisla-plock.pl/pl/konferencja-prasowa-po-meczu-wplcra-2223-10124

RMIXX.PL: Golazo Wolskiego na zakończenie 2022 roku. Wisła Płock wygrywa z Cracovią

 Już w 48. minucie wielu kibiców na trybunach prawdopodobnie zaczęło się cieszyć z bramki. Jednak po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Sekulski uderzał tylko w boczną siatkę. W 53. minucie uderzał Patryk Makuch, ale niecelnie. W 58. minucie sam na sam z Niemczyckim wyszedł Wolski, ale nie potrafił przelobować bramkarza gości. Sędzia liniowy i tak wskazał jednak na spalonego. Po chwili z dystansu uderzał Yevgen Konoplyanka, ale obok słupka. W 66. minucie w końcu padła bramka. Kapitalnym strzałem z dystansu popisał się Wolski, który huknął w samo okienko i nie dał szans Niemczyckiemu na zachowanie dziewiątego czystego konta w tym sezonie. Asystował Davo, ale to Wolski pochwalić się może prawdopodobnie golem kolejki. 

Całość: https://rmixx.pl/wiadomosci-sportowe/golazo-wolskiego-na-zakonczenie-2022-roku-wisla-plock-wygrywa-z-cracovia

PORTALPLOCK.PL: Maestro Rafał Wolski! Wisła kończy rok zwycięstwem

Wisła grała tak, jak zawsze – szanując piłkę, próbując wymieniać krótkie podania, cierpliwie budować akcje, ale pierwsze 45 minut… nie było zbyt porywającym widowiskiem. Ani pod bramką Krzysztofa Kamińskiego, ani Karola Niemczyckiego nie działo się zbyt wiele. Świetnie grał Rafał Wolski – pomocnik brał udział w każdej akcji ofensywnej, pokazywał się do gry, dogrywał do partnerów, ale w grze nafciarzy brakowało precyzji i złożyło się to tylko na niecelny strzał Piotra Tomasika i próbę Kristiana Vallo, którą bez problemu złapał bramkarz pasów.

Całość pod tym linkiem: https://portalplock.pl/wiadomosci/maestro-rafal-wolski-wisla-konczy-rok-zwyciestwem/ZTiedsqU1V3TbyBqLSBl

TYGODNIK PŁOCKI: Po trudnym spotkaniu, Wisła pokonała Cracovię 1:0

Fot. Dariusz Ossowski

Wisła była lepsza, stwarzała więcej sytuacji, miała więcej celnych podań i była bardziej kreatywna. A jednak na gola kibice musieli czekać aż do 66. min, kiedy Rafał Wolski strzelił piękną bramkę. Od początku spotkania walka toczyła się na obydwu połowach, akcje przenosiły się z jednej na drugą stronę, ale brakowało strzałów, które mogłyby zakończyć akcję bramką. Dopiero w 66. min Nafciarze przeprowadzili świetną akcję.

Całość: https://tp.com.pl/artykul/po-trudnym-spotkaniu/1372898.amp

PLOCK.NASZEMIASTO.PL: Wisła Płock – Cracovia. Zwycięstwo na zakończenie udanego roku! Oceny Nafciarzy po meczu z Pasami

Piotr Tomasik

Ocena: 6

Rozpoczął mecz od dośrodkowania, o którym najlepiej byłoby zapomnieć od razu, chociaż jest z gatunku tych, które będą przez jakiś czas wypominane. Piotrkowi nie można jednak odmówić wybiegania – był obecny cały czas zarówno w przodach, jak i z tyłu. Dobry występ, poza tymi feralnymi dośrodkowaniami.

Reszta ocen tu: Wisła Płock – Cracovia. Zwycięstwo na zakończenie udanego roku! Oceny Nafciarzy po meczu z Pasami | Płock Nasze Miasto

RMIXX.PL: My Chcemy Gola 170. Subiektywne podsumowanie jesieni – Dylewski i Harabasz

Tu możecie odsłuchać: https://rmixx.pl/my-chcemy-gola/my-chcemy-gola-170-subiektywne-podsumowanie-jesieni-dylewski-i-harabasz

Wolak show, czyli kulisy meczu z Pasami obejrzycie tu

Jeśli chcecie sprawdzić jak dobrze pamiętacie co się działo na boisku zapraszamy tu⬇️

>>>QUIZ<<<

Czas na spojrzenie na mecz oczami użytkowników Twittera. Voilà, oto one.

Puchar Przechodni 🏆za wyszperaną ciekawostkę dostaje ⬇️

Gratulacje!

Fot. Wisła Płock.

Kopnij dalej

Dodaj komentarz