Kapuadi może trafić do Serie B!

Portal weszlo.com podał informację, że do klubu wpłynęła propozycja oferty z pewnego włoskiego zespołu. Jak się dowiedzieliśmy chodzi o włoską Venezie, występująca na co dzień w rozgrywkach Serie B.

W artykule Szymona Janczyka czytamy, że

Wisła zapewnia, że Kapuadi jest stale informowany o tym, jakie kluby są nim zainteresowane i jakie oferty wpływają do Płocka. Aktualnie pojawiła się nowość: do tej pory mówiło się o zapytaniach z Belgii, teraz pierwszoligowiec miał otrzymać propozycję z Włoch.

Udało nam się nieoficjalnie ustalić, że chodzi o włoską Venezię. O zapytaniach z Belgii informowaliśmy już wcześniej. Zainteresowanie naszym stoperem pojawiło się ze strony Standardu Liege.

Steve urodził się 30 kwietnia 1998 roku we francuskim Saint-Denis. Swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Le Mans FC. Stamtąd przeszedł do Angers SCO. Następnie przeniósł się do belgijskiego SV Zulte Waregem. Kolejnym przystankiem w karierze francuskiego obrońcy był KAA Gent. W 2019 roku trafił do FK Inter Bratislava. Pół roku później był już z kolei zawodnikiem AS Trenčín. Właśnie z AS Trenčín trafił do Wisły w czerwcu 2022 roku.

Oferty za Steva przychodziły już m.in. z Lechii Gdańsk, Legii Warszawa czy belgijskiego Standard Liege. Gdzie Waszym zdaniem ostatecznie wyląduje nasz stoper? Bo to, że jeszcze w tym okienku opuści Wisłę Płock, wydaje się przesądzone.

W barwach Wisły rozegrał 28 spotkań oraz zdobył jedną bramkę.

Kopnij dalej

Ten post ma 3 komentarzy

  1. Cezary

    Jeżeli to prawda że nie chce u nas grać to wywalić na zbity pysk i jemu podobnych też a płacić mu trzeba więc nie wiem co lepsze czy brać kasę jeżeli ktoś chce zapłacić czy znosić jego fochy

  2. Marcin

    Pewnie skończy zagranicą. ps. Venezia w tym roku z Serie A raczej nie spadła 🙂

  3. Seba

    Podobno testy miał w piątek w wawie…

Dodaj komentarz