Zwalniają? Nie zwalniają? Czyli Płocka karuzela.

Wiele ostatnimi dniami bardzo dużo mówi się i pisze o tym kto kogo w Wiśle Płock zwolni. Kto kogo ma zastąpić. Kto gdzie pracować pójdzie prosto z Wisły. Postanowiliśmy trochę te plotki usystematyzować i zweryfikować.

Jak ustaliliśmy,  wczoraj w godzinach popołudniowych odbyło się spotkanie Prezesa Tomasza Marca z pionem sportowym klubu.

Wbrew wcześniejszym doniesieniom medialnym zarówno dyrektor sportowy, jak i trener pracują dalej. Część środowiska głośno domagała się zmian, co moim zdaniem w chwili obecnej byłoby co najmniej nierozsądne.

Zmiana dyrektora sportowego w tym momencie to strata 3 miesięcy przygotowań transferowych. Zmiana trenera? Powinien przynajmniej wypełnić kontrakt. Dokończyć ten sezon, wyciągnąć wnioski i wzmocnić ten zespół – to opinia, z którą się zgadzam.

Zapytaliśmy w klubie czego dotyczyło spotkanie, ile prawdy jest w zainteresowaniu szefów Rakowa Częstochowa Pavolem Staňo.

Spotkanie pionu sportowego miało miejsce, są to spotkania cykliczne. Wczorajsze dotyczyło przegranego meczu z Jagiellonią Białystok oraz planów na najbliższe tygodnie.

Michał Łada rzecznik prasowy – na temat wczorajszego spotkania.

Nic nam nie wiadomo na temat zainteresowania Rakowa trenerem Pavolem Staňo, a przypominam, że jest z nami związany kontraktem do końca czerwca 2024. Aktualnie przygotowuje zespół do kolejnych spotkań.

Michał Łada rzecznik prasowy – na temat plotek dotyczących przyszłości trenera Stano.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się również, że spotkanie z trenerem Tarasiewiczem, o którym pisał red. Białek, faktycznie miało miejsce. Jedyny detal różniący nasze informacje to fakt, że miało ono miejsce w maju 2021 roku.

Niedługo po nim przedłużono kontrakt z trenerem Maciejem Bartoszkiem.

Kopnij dalej

Dodaj komentarz