Kolejne zmiany w sztabie

Jak można było zauważyć na ostatnich vlogach czy zdjęciach z obozu na Słowacji brakuje na nich fizjoterapeuty Bartosza Gralewskiego. Według naszych informacji ma on wzmocnić sztab Macieja Bartoszka w Kotwicy Kołobrzeg. Jego miejsce na obóz na Słowacji zajął Paweł Krysiak.

Bartosz Gralewski urodził się 26 października 1992 roku. Jako zawodnik reprezentował barwy klubów trzecioligowych takich jak Włocłavii Włocławek, Cuiavii Inowrocław, Astry Ustronie Morskie, Sparty Brodnica, Elany Toruń oraz Łokietka Brześć Kujawski. Po zakończeniu przygody z piłką w 2016 roku skupił się na rozwijaniu swojego warsztatu trenerskiego.

Były już członek sztabu szkoleniowego legitymuje się licencją trenerską UEFA B. Poprzednio pracował w UKS SMS Włocławek jako trener przygotowania motorycznego. Był również członkiem kadry trenerskiej w trakcie organizowanych przez PZPN letnich i zimowych Akademii Młodych Orłów. Bartłomiej Gralewski może się również pochwalić ukończeniem licznych kursów z zakresu fizjoterapii i przygotowania motorycznego.

Paweł Krysiak urodził się 17 marca 1992 roku w Płocku. W przeszłości trenował sprinty na dystansie 60, 100 i 200 metrów. Jest Mistrzem Polski na dystansach 60 i 100 m. Reprezentował Polskę na Mistrzostwach Świata we Włoszech na dystansie 100m jako jedyny Polak oraz sztafecie. Indywidualnie był 19. na świecie, a wówczas był to 2. wynik w Europie. Jest też rekordzistą Płocka na tych dystansach.

Jest magistrem pedagogiem, trenerem lekkiej atletyki, trenerem personalnym po AWF Gdańsk i Warszawa. W zeszłym sezonie był fizjoterapeutą w drugim zespole Nafciarzy.

Kopnij dalej

Dodaj komentarz