Dawid Kort i Jan Kuźma w ramach wymiany?

Jak poinformował Tomasz Włodarczyk ŁKS zaproponował za Michała Mokrzyckiego włącznie do transakcji pieniężnej dwóch swoich zawodników – Dawida Korta oraz Jana Kuźmę.

Dawid Kort urodził się 29 kwietnia 1995 w Szczecinie. Jest wychowankiem miejscowej Pogoni. Występuje na pozycji ofensywnego pomocnika. W ostatnim sezonie rozegrał 24 spotkania, w których zdobył dwie bramki i zaliczył trzy asysty.

Jan Kuźma urodził się 1 czerwca 2003 w Nowym Sączu. Jest wychowankiem Dunajec Nowy Sącz. Występuje na pozycji środkowego pomocnika. W rundzie jesiennej rozegrał 9 spotkań w barwach ŁKS-u. W rundę wiosenną spędziła na wypożyczeniu z ŁKS-u do Górnika Polkowice. W poprzednim sezonie rozegrał 13 spotkania, zdobywając dwie bramki.

Kopnij dalej

Ten post ma 5 komentarzy

 1. Juras100

  Obie strony powinny być zadowolone. Mokrzycki wyceniany na 350 tys. euro. Kuźma na 100 tys., a Kort na 250 tys. euro. Przy czym Kuźma zawodnik rozwojowy i niedługo może być wart dużo więcej niż 100 tys. euro. Wisła dziękuje zawodnikowi, który nie chce w niej grać i zyskuje 2 takich, którzy będą walczyć i tanio skóry nie sprzedadzą.

  1. żebrak

   Miej trochę honoru. Myślisz, że cokolwiek zmienisz tą dziecinną manipulacją? Że prezes i dyrektor sportowy to czytają? Albo przeczyta ktoś z kibiców i pobiegnie do nich? Dobre. A powielając waszą logikę – jak Kuźma i Kort są tyle warci, to ich sprzedajcie i będziecie mieli na transfer. My nic nie musimy. mokrzycki niech spada do rezerw. Żadnego „dziękowania”, tylko kop w 4 litery i do rezerw. Jak ŁKS nie ma kasy, to niech szuka zawodników wśród bezrobotnych. Transfery nie są dla „słabych klubów”, jak to pisałeś o nas tutaj. Podobno Ruch jest zainteresowany Mokrzyckim. Jak chcą, to niech biorą.

 2. zksP

  Żadnych wymian na łksowy złom. Jeśli łks nie ma kasy, żeby zapłacić za transfer, to jest ich problem. Jeśli dyrektor nie potrafi nikogo znaleźć na rynku tylko będzie się wymieniał, to niech się zwolni. Takie wymiany najczęściej są nieudane, bo są wynikiem przypadku i desperacji. Dawid Kort może coś tam potrafi zagrać, ale to spadająca gwiazda, która nigdy nic wielkiego nie pokazała. Lepiej dać szansę komuś z niższych lig, czy młodszych zawodników. Wolę takiego Laskowskiego. Kuźma, to bez żartów. ŁKS chce zawodnika na którym im zależy na złom, który wypychają od pół roku na wypożyczenia. Dlatego jestem przeciwnikiem wymian. Kasa, za kasę zawsze można kogoś ściągnąć w razie czego.

 3. Tommy

  ŁKS będzie na podium

 4. Juras100

  Jakie korzyści odniosłaby WP z powodu przesunięcia MM do rezerw? Oprócz satysfakcji z dokopania MM oczywiście…

Dodaj komentarz