Kristian Vallo wrócił do treningów!

Klub właśnie na swoich social mediach poinformował, że do treningów powrócił słowacki zawodnik, Kristian Vallo. Kristian od początku kwietnia zmagał się z problemami zdrowotnymi.

Urodzony 2 czerwca 1998 roku Kristian Vallo został zawodnikiem Wisły w połowie lutego 2021 roku na zasadzie wypożyczenia z MŠK Žilina. Wówczas rozegrał wiosną sezonu 2020/2021 PKO Bank Polski Ekstraklasy osiem meczów, po czym postanowiono skorzystać z zawartej w umowie transferu czasowego opcji wykupu. Słowak podpisał wtedy kontrakt ważny do 30 czerwca 2023 roku. W kampanii 2021/2022 był podstawowym zawodnikiem, występując na boku obrony, wahadle oraz obu skrzydłach.

W poprzednim sezonie wystąpił w niebiesko-biało-niebieskich barwach dwadzieścia dwa razy w lidze oraz raz w Fortuna Pucharze Polski. Zanotował w tym czasie dwie bramki i cztery asysty. Szczyt formy przypadł na początek rozgrywek, dzięki czemu udało mu się zresztą zadebiutować w pierwszej reprezentacji Słowacji, w której zagrał do tej pory dwukrotnie.

Kristianowi życzymy dużo zdrowia oraz szybkiego powrotu na ligowe stadiony!

Kopnij dalej

Dodaj komentarz