Kapitan i rada drużyny na sezon 2023/2024!

Nowym kapitanem Nafciarzy został Łukasz Sekulski. Jego zastępcami będą Mateusz Szwoch i Fabian Hiszpański. Wybrana została również nowa rada drużyny.

Drużyna w demokratycznych wyborach zdecydowała, że nowym kapitanem Nafciarzy będzie Łukasz Sekulski! Sekula z opaską kapitańską mogliśmy zobaczyć podczas przygotowań w meczach sparingowych.

– Na pewno jest to duże wyróżnienie, za co mogę jeszcze raz podziękować drużynie, że dostąpiłem tego zaszczytu i mnie wybrano. Jest to też duża odpowiedzialność za chłopaków, żeby móc im pomagać w szatni, na boisku i w różnych sprawach dwadzieścia cztery godziny na dobę. Bardzo mi miło i mam nadzieję, że uda mi się godnie reprezentować te barwy i pomóc nam wszystkim w osiągnięciu dobrych wyników. Od tego musimy wyjść, żeby nie gadać sloganów i tworzyć sztucznej gadki. Zjednoczyć się na dobre i na złe. W obowiązkach, w wygrywaniu, w przykrych sprawach i porażkach. Jak będziemy się dobrze czuć we własnym gronie, to będzie nasza siła. Jeśli wszyscy będziemy pchać ten wózek, będzie dobrze.

Łukasz Sekulski.

Pierwszym wicekapitanem został Mateusz Szwoch, który ma najdłuższy staż w drużynie. Drugim wicekapitanem został nasz wychowanek Fabian Hiszpański.

Radę drużyny uzupełnią jeszcze kolejno Krzysztof Kamiński, Filip Lesniak i Fryderyk Gerbowski.

Kopnij dalej

Dodaj komentarz