Odszedł utalentowany napastnik!

17 letni napastnik Danny Babor związał się z Pogonią Siedlce dwuletnią umową.

Danny Babor urodził się w 2006 roku w Warszawie. Występuje na pozycji środkowego napastnika. Zawodnik dotychczas reprezentował barwy KOSA Konstancin oraz Wisły Płock i przechodzi do drużyny Marka Brzozowskiego na zasadzie transferu definitywnego.

Warto zaznaczyć, że Wisła ubiegła warszawską Legię w walce o Dannego.

Danny był jednym z najlepiej zapowiadających się zawodników w naszej akademii. W zeszłym sezonie w drużynie u-17 występującej w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów zdobył 17 bramek.


Czy kiedyś doczekamy się odwagi w osobach decyzyjnych i zaczniemy stawiać na chłopaków z akademii? Kiedy mają zdobywać doświadczenie piłkarskie jak nie teraz? Miało być nowe rozdanie, ale jak widać jest po staremu.

Kopnij dalej

Ten post ma jeden komentarz

  1. zksP

    Po co nam takie młodziaki których talent w każdej chwili może eksplodować, albo oddani zawodnicy z 200meczami dla klubu na poziomie Ekstraklasy, skoro na rynku transferowym można dorwać w ich miejsce takie perełki jak Janus, Biernat, Strózik, czy Thiakane. Oni lepiej pasują do wizji kierowania klubu na mieliznę i dryfowanie gdzieś w dolnych rejonach tabeli 2 ligi, a chętnie przyjdą do Płocka dorobić jeszcze ostatni grosz przed emeryturą. Żebyśmy ten stadion w 1/4 zapełniali, to będzie sukces. Z takim roztropnym podejściem? Młodzi kibice w miejsce dotychczasowych gwiazd, które dodatkowo napędzały zainteresowanie, dostają trzeciorzędny szrot i kopaninę na boisku. Dobrze, że są Niepsuj, Sekul, Hiszpan, Spremo, Gerbowski, czy Szwoch, bo te transfery to są jak kiepski żart na 1 kwietnia. Jeśli uzupełnienia, to takie jak Laskowski, ale on został ściągnięty jeszcze przed pojawieniem się nowego dyrektora…

Dodaj komentarz