#ŚwiętoNafciarzy – W sobotę rusza sprzedaż biletów na otwarcie nowego stadionu!

Po 1372 dniach Nafciarze doczekają się otwarcia nowego stadionu! Na Orlen Stadionie będzie mogło zasiąść i dopingować Nafciarzy w meczu z Polonią Warszawa 15004 kibiców.

Już w sobotę 19 sierpnia o godzinie 19:47, czyli tuż po pojedynku z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza, ruszy internetowa dystrybucja biletów na domowy mecz otwarcia ORLEN Stadionu Wisły Płock z Polonią Warszawa. Początek spotkania 7. kolejki Fortuna 1. Ligi w sobotę 2 września o godzinie 17:30. Zachęcamy jednak do zarezerwowania sobie całego dnia na to piłkarskie święto, bo warto będzie zjawić się przy ulicy Łukasiewicza 34 znacznie wcześniej! Przypominamy także o sprzedaży karnetów i pakietów na ten sezon.

Już wkrótce drużyna trenera Marka Saganowskiego zagra na własnym obiekcie z Polonią Warszawa w ramach 7. kolejki rozgrywek Fortuna 1. Ligi. Mecz otwarcia ORLEN Stadionu zaplanowano na sobotę 2 września, na godzinę 17:30, a my w sobotę 19 sierpnia o 19:47 uruchomimy internetową sprzedaż biletów dla wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w tym wydarzeniu. Przypominamy również o możliwości kupna karnetów i pakietów na ten sezon.

Wejściówki będzie można nabyć przez internet na bilety.wisla-plock.pl, ale niezbędne jest do tego posiadanie konta w systemie sprzedaży. Jak je założyć? Podpowiadaliśmy TUTAJ. Bilety niedługo później będą również dostępne stacjonarnie w punktach Wisła Płock FanShop na ORLEN Stadionie (po zakończeniu przeprowadzki z ORLEN Areny, o czym poinformujemy) i w Galerii MAZOVIA według stałego harmonogramu.

Do Waszej dyspozycji będzie teraz pełne 15 004 miejsca na trybunach A, B, C i D, z czego ostatnia z nich przewidziana jest dla kibiców aktywnie dopingujących. Gorąco liczymy, że uda nam się w komplecie zapełnić ORLEN Stadion! Wciąż zachęcamy też do kupna niezwykle opłacalnych karnetów na ten sezon. 

UWAGA! Informujemy, że na mecz otwarcia z Polonią Warszawa wyjątkowo nie ma możliwości zakupienia biletów VIP. Bez zmian można jednak oczywiście kupować karnety VIP.

Cennik biletów na mecze Wisły Płock:

– bilet normalny (trybuna A/C/B+D): 40/30/25 zł;

– bilet ulgowy (trybuna A/C/B+D): 35/25/20 zł;

– bilet dziecięcy 7 – 13 lat (wszystkie trybuny): 10 zł;

– bilet dziecięcy do 6 lat (wszystkie trybuny): 0 zł;

– bilet rocznik 1947 (wszystkie trybuny): 1 zł.

– bilet dla osób na wózkach i opiekunów (wszystkie trybuny): 20 zł.

Objaśnienia biletów:

– bilet normalny przysługuje wszystkim osobom dorosłym powyżej 18. roku życia (powyżej 18. roku życia oznacza od dnia 18. urodzin);

– bilet ulgowy przysługuje wszystkim uczniom i studentom do 26. roku życia za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej (do 26. roku życia oznacza do ostatniego dnia przed dniem 26. urodzin), a także kobietom, emerytom, rencistom, weteranom wojennym, osobom niepełnosprawnym i ich opiekunom (trzeba okazać dokument – ze względu na zmianę systemu biletowego, dane będą wprowadzane z takich dokumentów, by bilet był naliczany ze zniżką)

– bilet dziecięcy przysługuje dzieciom poniżej 13. roku życia (poniżej 13. roku życia oznacza do dnia 13. urodzin);

– bilet rocznik 1947 przysługuje wszystkim osobom urodzonym w 1947 roku.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Regulamin stadionu do pobrania tutaj.

Regulamin imprez masowych organizowanych przez Wisłę Płock do pobrania tutaj.

Bilety można kupić przez internet na bilety.wisla-plock.pl, bądź stacjonarnie w punktach Wisła Płock FanShop:

– w dni powszednie w godzinach 8:00 – 16:00 (ORLEN Stadion, ul. Łukasiewicza 34 – po zakończeniu przeprowadzki);

– od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00 oraz w niedziele handlowe od 10:00 do 20:00 Galeria Mazovia, ul. Wyszogrodzka 127).

Kontakt w sprawie sprzedaży: Tomasz Beczak, tel. 693 360 069.
E-mail: tomasz.beczak@wisla-plock.pl lub bilety@wisla-plock.pl.

Kopnij dalej

Ten post ma 2 komentarzy

  1. renegat

    na otwarcie wybrali Polonie Warszawa. bardzo fajny, zasluzony historycznie klub. chociaz mam wrazenie, ze ktos chce wejsc w tyleczek prezydentowi Warszawy, ktory jest rzekomo fanem Polonii. pewnie chca sie wylasnowac razem. ale niewazne. istotne jest to, ze w koncu otwieraja. pamietajcie, prezydent Płocka i Warszawy razem, wiec wszyscy „noski na biało”…

  2. zksP

    Pisałem swego czasu, że wg mnie od Lechii lepsza byłaby Polonia, ale nie myślałem, że dojdzie jeszcze do zmiany. Nie wiedziałem też, że terminarz się tak idealnie ułoży.
    Ogólnie to znacznie lepszy i rywal i termin. Szkoda, że zespół nie punktuje, bo to jest największy problem. Ale lepszy mecz z pobliską Polonią, pierwszy od lat, niż kolejne starcie z Lechią.

Dodaj komentarz