Zwiedzanie i atrakcje przed otwarciem ORLEN Stadionu!

Zarezerwujcie 1 i 2 września w swoich kalendarzach. Oficjalnie otwieramy nowy stadion i zapraszamy do wspólnego świętowania. Dla mieszkańców i kibiców naszej drużyny przygotowaliśmy wiele atrakcji, łącznie ze zwiedzaniem obiektu.

– Czas na otwarcie naszego stadionu. Kilka tygodniu zakończyliśmy budowę nowoczesnego obiektu przy ul. Łukasiewicza 34. Teraz chcemy go zaprezentować mieszkańcom i kibicom w całej okazałości. Zapraszam 1 i 2 września

prezydent Płocka Andrzej Nowakowski.

Mecz otwarcia Orlen Stadionu im. Kazimierza Górskiego ustalono na sobotę 2 września na godzinę 17:30. Wisła Płock podejmie Polonię Warszawa. Pierwszy raz do dyspozycji kibiców będą wszystkie miejsca, czyli 15 004, na wszystkich trybunach A, B, C i D (ta ostatnia dedykowana jest kibicom aktywnie dopingującym). Bilety na to spotkanie do kupienia od soboty 19 sierpnia od godz. 19:47.

Przed meczem, w samo południe wystartuje impreza z okazji otwarcia. Przygotowaliśmy dużo atrakcji. Na terenach przed obiektem rozstawią się dmuchańce: zjeżdżalnie, tor przeszkód i mega piłkarzyki. Będzie można sprawdzić swoją celność i refleks, przejechać się na symulatorze WRC czy poskakać na eurobungee. A także posłuchać płockich zespołów: Vataha, Klisze i Forget Me Not. Będzie też miejsce do zaspokojenia głodu. Na godz. 16 zaplanowaliśmy symboliczne otwarcie. A potem zapraszamy na koncert Goosebumps. Muzycy wykonują same hity – podczas wielkiego otwarcia zaśpiewają covery znanych i popularnych piosenek.

A dzień wcześniej, 1 września będzie można zajrzeć do różnych zakamarków Orlen Stadionu. Wycieczki wystartują w piątkowe popołudnie o 15, wejścia co pół godziny.

Szacowany czas zwiedzania to około 45 minut, a jedna grupa może liczyć maksymalnie 50 osób. Koniec spacerów przewidziano na 20 (uwaga! ostatnie wejście o 19:30). Wstęp jest oczywiście wolny. Dzieci do trzynastego roku życia mogą zwiedzać tylko z opiekunem.

Chętnych do spaceru po stadionie zapraszamy przed stadion od strony ul. 7 czerwca 1991 r. i wejść na sektory A1, A2 oraz A3. Jego trasa będzie biegła przez wszystkie kondygnacje i takie miejsca, jak:

  • trybuna prasowa,
  • loże biznesowe,
  • sektor VIP,
  • strefa sportowa – tu zobaczymy szatnie drużyn, tunel wyprowadzający piłkarzy na boisko, ławki rezerwowych i salę konferencyjną.

Piątkowe wycieczki to oczywiście świetna okazja do zrobienia sobie pięknych, pamiątkowych zdjęć. Zachęcamy do późniejszego publikowania ich na swoich mediach społecznościowych i oznaczania kont Płocka i Wisły Płock.

Do zobaczenia w piątek i w sobotę! Organizatorzy otwarcia: Miasto Płock, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o.o., Wisła Płock.


fot. Wisła Płock S.A.

Kopnij dalej

Ten post ma jeden komentarz

  1. P

    Panie Mateuszu, płocki zespół nazywa się Vataha, nie Wataha. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz