Oceny po meczu #WPŁBBT

W KOŃCU TO MAMY! W końcu możemy wystawić oceny po wygranym meczu. Od razu przyjemniej się pracuje nad tym artykułem. Jak wypadli indywidualnie nasi zawodnicy?

Skala ocen:

1Poniżej krytyki…
2Słabo
3Poprawnie
4 Dobrze
5Bardzo dobrze
6Klasunia!

Bartłomiej Gradecki (4) – Przy straconej bramce raczej był bez szans. Poza tym bardzo pewny punkt naszej drużyny.

Fabian Hiszpański (4)Zagrał tym razem na prawej stronie obrony i całkiem nieźle sobie radził. Fajnie podłączał się do akcji ofensywnych. Kolejny dobry występ Hiszpana.

Marcin Biernat (5) Pierwszy zawodnik, który w tym sezonie dostaje 5! Dwie bramki zdobyte, gdzie przy drugiej kapitalnie włączył się do akcji ofensywnej i pięknym strzałem głową wyprowadził nas na prowadzenie. W obronie profesor.

Beniamin Czajka (3)Występ poprawny. Żadnego rażącego błędu nie popełnił. Kilka razy przerwał akcję zawodników z Niecieczy. Oby ten mecz był dobrym prognostykiem na przyszłość.

Milan Spremo (3)Jeden kiks z pierwszej połowy zapadł mi w pamięć, a poza tym poprawny występ. Podłączał się do akcji ofensywnych plus w defensywie wykonywał swoją pracę.

Filip Lesniak (2)Filip jest totalnie bez formy i to widać. Zjazd do bazy już w przerwie spotkania o tym dużo świadczy. Kompletnie niewidoczny kolejny mecz z rzędu. Z Górnikiem przewiduję ławkę.

Mateusz Szwoch (3)Poprawny występ, choć nie był to pierwszoplanowy występ.

Paweł Chrupałła (3) – Drugi mecz i druga asysta. Zagrał na swojej pozycji i trochę poszarpał skrzydłami.

Émile Thiakane (4)Widać, że dobrze zna tę ligę. Dużo walczył, dużo zastawiał się. Widać, że jest to silny zawodnik, którego ciężko przepchnąć. Zaliczył strzał z dystansu, ale piłka poszła wysoko nad poprzeczką.

Nikola Srećković (2) Kolejny mecz i kompletnie niczym się nie wyróżnił. Moim zdaniem mecz z Górnikiem powinien rozpocząć na ławce.

Łukasz Sekulski (3) – Charakter tej drużyny. Dużo walczył i 170. występ w barwach Nafciarzy może zaliczyć do udanych.

ZMIENNICY

Jakub Grić (3) – Zmienił w przerwie Lesniaka i zdecydowanie lepiej się zaprezentował. Przerwał dobrze zapowiadającą się kontrę Termaliki.

Krzysztof Janus (4) – Zdobył wczoraj swoją 30. bramkę w naszych barwach. Dużo lepiej zagrał niż Srećković, którego zmienił w przerwie spotkania. Miał szansę na drugiego gola, lecz piłka minimalnie minęła bramkę.

Fryderyk Gerbowski (4)Ożywił swoim wejściem środek pola. Miał dwie bardzo dobre okazje na zdobycie bramki. Szkoda, że nic nie wpadło. Na mecz z Górnikiem razem z Griciem i Thiakane powinni tworzyć środek pola.

David Niepsuj (4)Jeśli się nie mylę pierwszy kontakt z piłką i od razu asysta. Dał dobrą zmianę. Rywalizacja na prawej stronie obrony będzie bardzo ciekawa.

Igor Drapiński (-) Grał zbyt krótko, żeby wystawić ocenę.

TRENER

Marek Saganowski (4) – Miał to być mecz o życie i Sagan życie utrzymał. Nie wiem co musiał powiedzieć zawodnikom w przerwie meczu, ale całkowicie inaczej wyglądał ten zespół. Czy ten mecz był meczem na przełamanie?

SĘDZIA

Daniel Stefański (2) – Pod prysznic pewnie też chodzi z żółtą kartką. To jeden z tych sędziów co jest jedną

PODSUMOWANIE

Średnia ocen drużyny – 3

Poziom widowiska – 4

Nasz wybór w głosowaniu #NafciarzSezonu:

3 punkty – Marcin Biernat
2 punkty – Émile Thiakane
1 punkt – Fryderyk Gerbowski


Kopnij dalej

Ten post ma jeden komentarz

  1. renegat

    brawo za zwyciestwo. ja jestem zwolennikiem, abysmy grali systemem 3-5-2. przesunac Spremo do srodka pola, a Sreckovica sprobowac jak polwahadowego, a jak sie nie sprawdzi to Hiszpanski. jakos nie wierze w te nasze skrzydla. ja wiem, ze jest Pawel Chruppala, mlody i zdolny, ale do tej pory nie widze, aby te skrzydla w Płocku szarpały i robiły wielka roznice. za to gra na 2 napastnikow mozna zaskoczyc wielu rywali na poziomie 1 ligi. tak oczywiscie ja uwazam. ale z drugiej strony, dla druzyny i trenera rowniez lepiej, kiedy posiadaja jakies dodatkowe warianty gry.

Dodaj komentarz