Warszawski sen Steva Kapuadiego spełniony!

Według naszych informacji kończy się druga najpiękniejsza telenowela tego okienka transferowego. Legia Warszawa przebiła ofertę włoskiej Venezii i ostatecznie tam wyląduje francuski obrońca. W klubie ze stolicy Polski ma podpisać kontrakt na trzy sezony.

Steve urodził się 30 kwietnia 1998 roku we francuskim Saint-Denis. Swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Le Mans FC. Stamtąd przeszedł do Angers SCO. Następnie przeniósł się do belgijskiego SV Zulte Waregem. Kolejnym przystankiem w karierze francuskiego obrońcy był KAA Gent. W 2019 roku trafił do FK Inter Bratislava. Pół roku później był już z kolei zawodnikiem AS Trenčín. Właśnie z AS Trenčín trafił do Wisły w czerwcu 2022 roku.

W barwach Wisły rozegrał 28 spotkań oraz zdobył jedną bramkę.

Dziękujemy Steve i życzymy powodzenia w dalszej karierze!

Kopnij dalej

Ten post ma 6 komentarzy

 1. Cezary

  Jeżeli wzięliśmy jakieś niezłe pieniądze to niech spada nie potrzeba nam najemników

 2. zksP

  Bez przesady z życzeniem powodzenia. Jak mu nogę urwie w drugim meczu, to płakać nie będę. Ja chcę wiedzieć tylko jedno, czy dostał jakąkolwiek karę dyscyplinarną za to, że nie chciał grać nawet w sparingach? Czy jak rasowi frajerzy jeszcze mu płaciliśmy za to, że nie wypełniał swoich obowiązków? Już w czerwcu powinien dostać po pensji, trafić do rezerw, ale jak znam życie, to daliśmy sobie wejść na głowę, bo jeszcze się go dobrze sprzedać nie uda… sami siebie nie szanujemy.

  1. Cezary

   Też tak myślę żaden szanujący się klub nie powinien tolerować takiego zachowania

 3. Tomasz

  Co do niepotrzebnych najemników, to raczej samymi wychowankami będziemy grali max na poziomie 2 ligi a co do szanującego się klubu to też mżonka dopóki będzie tu rządzić tą banda nieudaczników z Nowakowskim na czele.

 4. Krzysztof

  Ja życzę mu jak najlepiej, jako jeden z niewielu nie zawiódł w poprzednim sezonie. Chyba nikt o zdrowym rozumie nie liczył na to że zostanie na niższym poziomie rozgrywkowym, Steve spokojnie poradził by sobie w każdym z topowych klubów ekstraklapy.

  1. Cezary

   Nie zawiódł? A to kto był obrońcą w przegranych meczach? Śpiewaliście do końca dzięki za walkę kurwa za jaką walkę za taką że jesteśmy na dnie bo dla mnie spadek do 1 ligi to jest dno nie widzę wielkiej różnicy pomiędzy 1 a drugą ligą czy to będą mecze z wisłą kraków czy z wisłą puławy to jest to ten sam syf

Dodaj komentarz