NAFCIARSKI PRZEGLĄD MEDIÓW #6 – WSZYSCY NA D!

W 6. kolejce przegraliśmy z Górnikiem Łęczna. Trudno. 

Za podsumowanie meczu niech posłuży wypowiedź nie, jak to mamy w zwyczaju, trenera, a zawodnika. 

Kulisy łapcie tu ⤵️

I tyle o tym meczu, są teraz rzeczy ważniejsze. W sobotę otwieramy #NowyStadionDlaNafciarzy i to na tym się skupmy w tej prasówce. 

Po raz pierwszy otwieraliśmy stadion 50 lat temu, w czerwcu 1973 roku i zdecydowanej większości z nas nie było wtedy na świecie. O tym jak wyglądały te uroczystości możemy dowiedzieć się z materiałów prasowych i wspomnień osób, które były naocznymi świadkami tego wydarzenia. 

Los daje nam szansę na tworzenie historii, bycie jej częścią i za kolejne 50 lat być tym, który był na otwarciu stadionu. Tej szansy nie można przegapić. Do kupienia są nadal bilety na to wydarzenie.

Kupcie bilety sobie, znajomym, rodzinie albo po prostu weźcie udział w jednym z naszych konkursów, gdzie można je wygrać. 

Tym, którzy chcą jak najmocniej i najlepiej przeżyć to wydarzenie proponujemy zakup biletów na trybunę D, czyli młyn,  bo to tam od soboty będzie biło  serce stadionu.

Prawem kibica jest narzekanie na wyniki sportowe, ale jego obowiązkiem jest wsparcie swojej ukochanej drużyny. A gdzie można zrobić to lepiej jak nie na D? WSZYSCY DO MŁYNA! WSZYSCY NA D! POKAŻMY NASZĄ SIŁĘ! Otwórzmy ten stadion jak na Nafciarzy przystało. 

Zatem usystematyzujmy. 

W piątek 1 września po raz pierwszy będziecie mogli zwiedzić stadion. To historyczny moment, którego nie można przegapić.

Szczegóły tu ⤵️

WISLA-PLOCK.PL: Przypominamy o zwiedzaniu ORLEN Stadionu!


Wycieczki wystartują w piątek o godzinie 15:00, natomiast ostatnia została zaplanowana na 19:30. Wejścia będą miały miejsce co pół godziny, a czas jednego obchodu to około czterdziestu pięciu minut. Jedna grupa może liczyć maksymalnie pięćdziesiąt osób. Wstęp jest oczywiście wolny, natomiast dzieci do trzynastego roku życia muszą przebywać z opiekunem.

Chętnych do spaceru po stadionie zapraszamy przed stadion od strony ul. 7 czerwca 1991 r. i wejść na sektory A1, A2 oraz A3. Jego trasa będzie biegła przez wszystkie kondygnacje i takie miejsca, jak:

trybuna prasowa, loże biznesowe, sektor VIP, strefa sportowa – tu zobaczymy szatnie drużyn, tunel wyprowadzający piłkarzy na boisko, ławki rezerwowych i salę konferencyjną.

https://www.wisla-plock.pl/pl/przypominamy-o-zwiedzaniu-orlen-stadionu-11377

No powiedzcie sami, czy można to przegapić???

Następnego dnia, czyli TEGO DNIA, możecie zawitać pod stadion już koło południa. Zabierzcie ze sobą dzieciaki lub młodsze rodzeństwo, bo będą też atrakcje dla nich.

Wszystko dokładnie opisane macie tu⤵️

WISLA-PLOCK.PL: Zwiedzanie i atrakcje przed otwarciem ORLEN Stadionu!

Przed meczem, w samo południe wystartuje impreza z okazji otwarcia. Przygotowaliśmy dużo atrakcji. Na terenach przed obiektem rozstawią się dmuchańce: zjeżdżalnie, tor przeszkód i mega piłkarzyki. Będzie można sprawdzić swoją celność i refleks, przejechać się na symulatorze WRC czy poskakać na eurobungee. A także posłuchać płockich zespołów: Wataha, Klisze i Forget Me Not. Będzie też miejsce do zaspokojenia głodu. Na godz. 16 zaplanowaliśmy symboliczne otwarcie. A potem zapraszamy na koncert Goosebumps. Muzycy wykonują same hity – podczas wielkiego otwarcia zaśpiewają covery znanych i popularnych piosenek

https://www.wisla-plock.pl/pl/zwiedzanie-i-atrakcje-przed-otwarciem-orlen-stadionu-11311

Od ok. 15:00 zapraszamy was do STREFY IDOLI, gdzie będziecie się mogli spotkać z naszymi byłymi zawodnikami. Gdzie będziemy? Śledźcie nasze social media, będą na bieżąco podawane informacje. 

Spotkanie potrwa około 1,5h. Będziecie mogli porozmawiać z waszym idoli, strzelić fotę na pamiątkę oraz zdobyć autograf. 

ZAPRASZAMY!!!!

Możecie wraz z innymi kibicami udać się na przemarsz ulicami miasta od starówki na stadion.

RMIXX.PL: Niebiesko-biało-niebieska fala popłynie na otwarcie stadionu


Mecz otwarcia z Polonią Warszawa lada chwila, dlatego nie czekajcie, tylko kupujcie bilety lub karnety. Jeśli chcesz wspierać aktywnie Nafciarzy, wybierz miejsce na trybunie oznaczonej literą „D”. Zachęcajcie rodzinę, kolegów, koleżanki i wszystkich znajomych, żeby wzięli udział w meczu otwarcia nowego stadionu. Pamiętajcie też o rzeczy świętej dla każdego kibica – o barwach – możemy przeczytać na profilu FB SSKWP.

https://rmixx.pl/wiadomosci-sportowe/niebiesko-bialo-niebieska-fala-poplynie-na-otwarcie-stadionu


Jeśli jesteście z Podolszyc to może razem z innymi Podolakami ruszyć na przemarsz. Zbiórka pod Lidlem o 14.30, o 14.43 macie autobus, który zawiezie was na Stare Miasto, skąd o 15:00 ruszy przemarsz kibiców na stadion.

O 16:00 symboliczne otwarcie stadionu przez Prezydenta Miasta, otwarte zostaną również bramki.

PORTALPLOCK.PL: Historia napisze się na naszych oczach. Głupio by było to przepuścić [KOMENTARZ]


Otwarcie stadionu to wydarzenie, którego po prostu nie można przegapić. Za życia większości płocczan to już się po prostu nie powtórzy. To święto, nie tylko kibiców, ale wszystkich płocczan. Przyjdźcie na stadion, poczujcie atmosferę widowiska sportowego. Dajcie się zaskoczyć, ponieść emocjom. Poziomu widowiska nie można zagwarantować – stadion to nie teatr, nigdy nie ma pewności na jaką „sztukę” się trafi. Może być nudne 0:0, a może być fantastyczny powrót z wyniku 0:2 przy grze w osłabieniu i to jest właśnie najpiękniejsze. Pewne jest, że na stadionie można po prostu miło spędzić czas, pogadać z kumplami czy po prostu potraktować to jako rodzinny czas. Niewiele jest rzeczy które jednoczą społeczność tak bardzo, jak wspólne przeżywanie sportowych emocji. 

https://portalplock.pl/wiadomosci/historia-napisze-sie-na-naszych-oczach-glupio-by-bylo-to-przepuscic-komentarz/0SNAQszEaEO6oaOyCTiG

Pamiętajcie, to jest nasz święto, przeżyjmy je jak najlepiej. Ubieramy się na galowo, w nasze najpiękniejsze barwy, weźmy szaliki i zasiądźmy na trybunach, by dopingować naszą ukochaną drużynę.

W tym miejscu zawsze są komentarze twitterowe, ale dziś będą wasze stadionowe wspomnienia zebrane w jednym miejscu.

https://nafciarski.pl/category/kibice/wspomnienia/

WIDZIMY SIĘ NA Ł34!

Kopnij dalej

Dodaj komentarz