NAFCIARSKI PRZEGLĄD MEDIÓW #15 KOCYŁA IS STILL ALIVE!

11 listopada zagraliśmy z liderem 1 ligi – Odrą Opole. Liderem, który złapał chyba już zadyszkę i ostatnie dwa mecze przegrał. Z nami przegrał trzeci, a konsekwencją tego jest to, że liderem już nie jest.

Bez względu na to czy oglądaliście mecz na stadionie, w tv czy jedynie śledziliście gdzieś relację tekstową, wiecie kto wrócił do żywych w naszej drużynie. DAWID KOCYŁA! Bardzo dobry mecz, strzelony gol – gratki Dawid.

W poniedziałek na Twitterze odpaliliśmy kolejny #NafciarskiPokój. Gościem był Piotr Sadczuk, który przez prawie 3 godziny odpowiadał na nasze pytania. Jeśli nie mogliście go słuchać na żywo,  zapraszamy do odsłuchu ⤵️

Trenerzy po meczu #WPŁODR ⤵️

Zawodnicy po meczu ⤵️

Kulisy meczu ⤵️

Media o meczu ⤵️

PORTALPLOCK.PL: Wisła zwycięska! Nafciarze pokonali lidera z Opola!

Fot. Wisła Płock

Odra grała, ale to Wisła strzeliła bramkę. W 36. minucie jedna z wrzutek adresowana do Łukasza Sekulskiego zakończyła się tak, jak każda wcześniejsza – wybiciem przez stoperów. Goście wybili ją jednak nieporadnie pod nogi Dawida Kocyły, a ten oddał futbolówkę do Mateusza Szwocha. Pomocnik ją jednak stracił, a piłka wróciła do Kocyły – tym razem skrzydłowy strzelił bez zastanowienia i dał Wiśle prowadzenie! 

https://portalplock.pl/sport/wisla-zwycieska-nafciarze-pokonali-lidera-z-opola-zdjecia/1BEUH7M5G3Hi0ruuHfGi

TP.COM.PL: Lider zatrzymany. Wisła wygrywa z Odrą Opole

Fot. Wisła Płock

Po zmianie stron gra się wyrównała. Podbudowani prowadzeniem gospodarze nie pozwalali Odrze rozwinąć skrzydeł, starając się kontrolować przebieg spotkania. Tak było do 78. minuty spotkania. Po interwencji VARu okazało się, że w walce o piłkę w polu karnym faulowany był Hiszpański i sędzia wskazał na 11. metr. Do rzutu karnego podszedł Sekulski i chociaż przegrał pojedynek z broniącym bramki gości Haluchem, do odbitej piłki najszybciej dopadł Chupała i podwyższył prowadzenie Wisły. Gol na 2:0 sprawił, że goście chyba przestali wierzyć w osiągnięcie korzystnego wyniku, Wisła zaś, uspokojona dwubramkowym prowadzeniem starała się tylko pilnować wyniku i ostatecznie do końca spotkania bramki już nie padły, a płocczanie zdobyli ważne 3 punkty, które pozwoliły im zbliżyć się do miejsca premiowanego grą w barażach o awans do Ekstraklasy.

https://tp.com.pl/artykul/lider-zatrzymany-wisla/1496927.amp

RMIXX.PL: Święto narodowe i sportowe. Wisła ogrywa lidera

Fot. Wisła Płock

Przed pierwszym gwizdkiem kibice zebrani na stadionie odśpiewali Mazurka Dąbrowskiego z okazji 105-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Pierwsze minuty spotkania należały do gości. W 6. minucie blisko własnego pola karnego piłkę na rzecz rywala stracił David Niepsuj. Na szczęście futbolówka odbiła się od słupka po strzale Dina Suli. W 18. minucie kolejna akcja dla Odry i kolejny raz po stracie naszego zawodnika – tym razem Igora Drapińskiego. Uderzenie napastnika opolan zablokował wślizgiem jednak jeden z obrońców. Gospodarze próbowali kreować sobie sytuacje, ale brakowało wykończenia. W 30. minucie znowu było gorąco pod bramką płocczan.

https://rmixx.pl/wiadomosci-sportowe/swieto-narodowe-i-sportowe-wisla-ogrywa-lidera

Youtube o meczu ⤵️

Na początku kanał LIGOWIEC, którego gościem był Marcin Biernat. Nasz mecz omawiany jest od 55:35

W WESZŁOPOLSKICH o Wiśle możecie posłuchać od 1:19:30

Kibice o meczu ⤵️

Nie mogło być inaczej. Puchar 🏆 wędruje do ⤵️

Gratulujemy!


Kopnij dalej

Ten post ma jeden komentarz

  1. renegat

    jedna jaskolka wiosny nie czyni. ale swoja droga ciekawe ile mieli dryblingow w meczu i ile wygranych Kocyla i Chruppala. ktos dysponuje takimi statystykami? bardzo prosze rzucic takie dane, jesli ktos posiada.

Dodaj komentarz