Oceny po meczu #MOTWPŁ

Co tu oceniać? Jest słabo, mega słabo. Nafciarze nie potrafili wygrać spotkania grając w przewadze jednego zawodnika ponad 45 minut. Ledwo wyszarpali remis.

Saganowski ostatnio w Radiu RDC powiedział, że nie dano mu wyjść z drużyną z małego kryzysu. Pomijam już fakt, że w trzech meczach zdobył jeden punkt, a jego zespół nie zdobył w nich żadnej bramki, tracąc siedem. Ten zespół jest w kryzysie od stycznia. Jedenaście miesięcy. Trzeci trener będzie teraz próbować wyjść z tego kryzysu. Tu nie ma zespołu, gra się nie klei. Nie ma automatyzmów. Prezes się dziwi, że po tym meczu kibice hejtują. Nie hejtują tylko są wkurwieni na to, co się dzieje w tym klubie. Jak piłkarzom się nie chce grać to niech zgłoszą uraz i będzie po problemie.

Weźcie się panowie kurwa w końcu w garść, pokażcie, że macie jaja i zacznijcie grać!

Skala ocen:

1 – Poniżej krytyki…
2 – Słabo
3 – Poprawnie
– Dobrze
5 – Bardzo dobrze
6 – Klasunia!

Bartłomiej Gradecki (2)

Pierwsza bramka na konto naszego bramkarza. Kolejny gol wpuszczony przez Gradesia po centrostrzale… Jeśli nowy trener bramkarzy nie ogarnie naszych golkiperów, to będzie oznaczało jedno. To nie trenerzy są słabi, tylko materiał na bramkarzy kiepski. Przy drugiej bramce bez szans. Do trzech bramkarzy sztuka. Na Odrę proponuję wystawić Piotrka Zielińskiego. Może Gradeś poczuje, że ma konkurencję, a Zielu w końcu dostanie szansę. Ostatnio zastanawiałem się, który bramkarz był takim tzw. pewniakiem i według mnie Krzysztof Kamiński… dziesięć lat temu.

Fabian Hiszpański (3)

Widać, że prawe wahadło to jego nominalna pozycja. Dużo szarpał prawą stroną, pokazywał się do gry.

David Niepsuj (2)

Bezbarwny występ Davida.

Adam Chrzanowski (2)

To od niego odbiła się piłka, która trafiła do siatki Gradesia po raz drugi.

Beniamin Czajka (2)

Nie przeciął podania, po którym padła druga bramka dla Motoru. W tej samej akcji wcześniej miał szansę skasować ją w zalążku. Nie zrobił tego.

Milan Spremo (2)

Tak pilnował Ceglarza przy pierwszej bramce, że ten centostrzałem zdobył bramkę. Kolejny słabiutki występ Serba.

Jakub Grić (2)

Bezbarwny występ Słowaka. To jest dość ciekawe, że jeden mecz ma dobry, kolejny słaby i tak w kółko. Zero stabilizacji formy.

Mateusz Szwoch (1)

Kto zdobędzie nagrodę Nafciarza Sezonu na tego spada jakaś klątwa. Kolejny trener zmusza nas do oglądania fatalnego Szwocha. Przecież ten facet jest totalnie bez formy. Oczy krwawią, jak się widzi jego antygrę. Jak chce potruchtać, to niech pojedzie sobie nad Sobótkę i tak truchcikiem kółeczka wokół zalewu. Trenerze Żuraw, w drugiej drużynie jest zawodnik Dawid Krzyżański. Trener go wystawi zamiast Szwocha i jak zagra lepiej to trener wpłaca symboliczną stówkę na cele charytatywne, a jak zagra gorzej to ja wpłacam i obiecuję zamknąć mordę 🙂

Dawid Kocyła (3)

Ciężko w to będzie uwierzyć osobom, które nie oglądały meczu, ale Dawid na tle kolegów dziś wyglądał całkiem przyzwoicie. Dużo pokazywał się do gry, dużo walczył i wracał do defensywy. Nie ma co czarować, Dawidowi z końcem grudnia wygasa kontrakt, więc ma o co walczyć. Jest opcja przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy. Wszystko w jego nogach i głowie.

Paweł Chrupałła (3)

Eleganckie dośrodkowanie, po którym Nafciarze mieli rzut karny. Ogólnie przyzwoity występ.

Łukasz Sekulski (3)

Wywalczony rzut karny, wykonany idealnie rzut karny i zmarnowana taka seta, a nawet dwuseta. Koledzy z #AlkoFans (Pozdro!) muszą pokazać kapitanowi jak się wykorzystuje takie sety 🙂 Całe szczęście, że pięć sekund później Janus zdobył wyrównującą bramkę.

ZMIENNICY

Émile Thiakane (1)

Litości… Celne podanie? A po co? Pokazał się w meczu z Termalicą i później było tylko gorzej, a wczorajszy występ to totalne dno. Facet jest gorszy niż Hasek i Gono razem wzięci. Zaproponowałbym zejście do drugiego zespołu, ale szkoda marnować miejsca.

Radosław Cielemęcki (2)

Trener Żuraw robi chyba przegląd wojska, bo szczerze nie wiem czym zasłużył sobie Radziu na ten występ? Cielemęcki w Wiśle rozegrał pół dobrego meczu i to było z dwa lata temu. Ten związek potrzebuje rozwodu.

Krzysztof Janus (-)

Jak trwoga to do Janusa. Wrócił do Wisły, żeby pokopać sobie w IV lidze, a wyszło na to, że ratuje zespół w 1 lidze. Szkoda, że nikt nie wpadł na to, żeby włączyć go do drużyny na wiosnę. Może ekstraklasę by nam uratował… WIELKI KRZYSZTOF JANUS!

Sebastian Stózik (-)

Grał zbyt krótko, żeby ocenić.

TRENER

Dariusz Żuraw (2)

Czas pójść do trenera Nadolskiego na trening wziąć tych najlepszych z drugiego zespołu i dać im szansę w pierwszym zespole. Gorsi od panów wyżej wymienionych nie będą.

SĘDZIA

Piotr Idzik (2)

PODSUMOWANIE

Ocena drużyny – 2

Poziom widowiska – 2

Nasz wybór w głosowaniu #NafciarzSezonu:

3 punkty – Krzysztof Janus
2 punkty – Łukasz Sekulski
1 punkt – Fabian Hiszpański

Kopnij dalej

Dodaj komentarz